במהלך השבוע נקלטה במצלמות של העיר שיחה לילית מעניינת במיוחד. אמנם היו שם מספר תושבים אבל החלק המעניין באמת התרחש בין החברות הטובות סיגל תמם והודיה כהן. הגולשים חדי העין שנשארו ערים עד מאוחר לא יכלו שלא לתהות מה באמת קורה בין השתיים, ואנחנו כבר ניתן לכם להחליט.

הכל התחיל מבילוי ארוך אצל רד הברמן ונשיקה מקרית בין הודיה לרומי. בסך הכל לא צעד מרעיש עם כל הנשיקות החבריות במיוחד שכבר הספקנו לראות בגזרה הנשית בעיר הזאת. אבל אז המצב התחיל להיות קצת מבלבל, כשלא ברור האם מדובר בסימני קנאה מצד סיגל או שהודיה בכלל נעלבה מנשיקה אחרת של סיגל שחמקה מעיני המצלמות.

השיחה של סיגל והודיה (צילום: 2025, קשת 12)
מה קורה פה? | צילום: 2025, קשת 12
סיגל והודיה בשיחה לילית (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
הבסטיז בשיחות במיטה אל תוך הלילה | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

"מה תעשי בחוץ? תריבי איתי כל יום כשתישני אצלי?", סיגל זיהתה קנאה קלה מהצד של הודיה והעמידה אותה מול המציאות שמחכה להן בחוץ, "ואם אני אביא אליי בחורה מה תעשי?". עם כל זה הודיה עוד יכלה להתמודד, אבל מילה אחת הצליחה להרגיז אותה במיוחד. כשסיגל הגדירה את הקשר ביניהן כאחיות, היה נראה שמישהי פה קצת נעלבה: "אין בעיה אני אחותך ולא תקבלי שום דבר מעבר עכשיו. גם אם תרצי, ויכול להיות שתרצי מתישהו".

הודיה ונטע מפגינות חיבה (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
היי, גם נטע קיבלה נשיקה | צילום: מתוך "2025", קשת 12

אנחנו רק נניח כאן את הראיון של סיגל תמם לפני שנכנסה למשחק, ובו היא סיפרה איזו בחורה צריכה להיכנס לעיר בשביל שיתפתח רומן לעיני המצלמות.

הודיה צוחקת (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
אולי הודיה בכלל מפלרטטת איתנו? | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

"2025": משודרת בקשת, ערוץ 12

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

רוצים להיות שם כשהכל קורה? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל ב-2025