בבית המרפא

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי תמיד רציתם לצאת להבראה או כי אתם מחפשים מלון שמציע ארוחת בוקר ובדיקות דם.

מושג בית ההבראה חי ונושם אוויר אלפים צלול ומגיע באריזה עכשווית במלון Waldhotel. המלון החדש ממוקם מעל אגם לוצרן וכולל ספא שמתפרש על שטח של למעלה מ-1,000 מ״ר ומרכז רפואי המציע אבחונים, טיפולים מתקדמים ושירותי רפואה מפיזיותרפיה ורפואת ספורט, דרך רפואת שיניים וכלה במרפא לנפש. במלון שלושת הכוכבים תוכלו ״להתאשפז״ ולבחור בין ביקורים במערת המלח, טיפולי טיהור וסאונה פינית, או באחת מחבילות המרפא הכוללות בדיקות שמיעה, תפקודי ריאות ועיסויים. בחדר האוכל מוזמנים האורחים להזין את גופם בתפריט ים-תיכוני אורגני ומי שירצה לשמור על התפריט הדיאטטי בבית, יוכל לבקר בבית הספר לבישול הפועל אף הוא במתחם.

מלון Waldhotel (צילום: באדיבות Bürgenstock Resort)
מלון Waldhotel | צילום: באדיבות Bürgenstock Resort
מלון Waldhotel (צילום: באדיבות Bürgenstock Resort)
מלון Waldhotel | צילום: באדיבות Bürgenstock Resort

פסטיבל האורות בסימן חלומו של הדב קומאמון

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי לבכם נחמץ בעקבות רעידת האדמה בקוממטו, או כי אתם מתכננים לבקר בקרוב ביפן.

פסטיבל האורות המפורסם של יפן מאיר שוב: באוקטובר אשתקד נפתח פסטיבל האורות בגן הבוטני Nabana no Sato, השוכן בתוך כפר הנופש נגשימה. מיליוני נורות לד מציגות למבקרים סצנות המתארות את תמונות הנוף היפני והעולמי, והנושא המרכזי השנה הוא ״חלומו של הדב קומאמון על מולדתו בקוממטו״. הדב השחור קומאמון הוא קמע בצורת דב שנוצר ב-2010 כדי לעודד תיירות למחוז קוממטו, יוזמה שדורשת חיזוק לאחר רעידת האשמה החזה שפקדה את האזור באפריל 2016 ופגעה באתרי תיירות משמעותיים, בהם טירת קוממטו. אתם מוזמנים לבקר בתערוכה עד ה-8 במאי, כולל בעונת פריחת הדובדבן הקרבה.

פסטיבל האורות (צילום: martinho Smart, shutterstock)
פסטיבל האורות | צילום: martinho Smart, shutterstock
פסטיבל האורות (צילום: Nathapon Triratanachat, shutterstock)
פסטיבל האורות | צילום: Nathapon Triratanachat, shutterstock

סינגפור משקיטה את שדה התעופה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לסינגפור או כי אתם מוצאים שההכרזות בשדה התעופה מיותרות ומפריעות.

״הנוסע ישראל ישראלי מתבקש להפסיק לקנות מוצרים בדיוטי ולהגיע מיד לשער העליה למטוס״: כל מי שעבר פעם בנתב״ג מכיר את שרשרת ההודעות הבלתי פוסקות שמייצרות רעש אינסופי, והקונספט של שדה תעופה שקט נשמע היום כמו משהו שלקוח מפלנטה אחרת. עכשיו מסתבר שאין צורך להגיע לחלל החיצון כדי ליהנות משדה תעופה שקט יותר, כזה שבו לא כורזים בכל דקה. נמל התעופה Changi הסינגפורי, אחד ממרכזי התחבורה הגדולים בדרום מזרח אסיה, החליט שמעכשיו הוא לא יכרוז יותר הודעות הנוגעות לעליה למטוס. מטרת הצעד היא להפחית את רעש הטרמינל ולהקל על הנוסעים להתמקד בהודעות חיוניות באמת. בדומה לשדה בברצלונה, האחריות על ההגעה למטוס חוזרת לידי הנוסעים עצמם וברקע יושמעו הודעות הנוגעות למקרי חירום, עיכובים או שינויים בשער בלבד.

A post shared by Rolandsiregar (@rolandsiregar) on

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש