אהבה בשדה התעופה
למה לבזבז את הזמן? צאו לדייט כשאתם מחכים לטיסה
תקועים בשדה התעופה? אתם יכולים להיות רגועים – אתר ההיכרויות Meetattheairport.com פותר אתכם מהשעמום ומהמתח שכרוכים בהמתנה לטיסה, ועל הדרך דואג לכם גם לאהבה חדשה.

לאתר ההיכרויות, שהושק בחודש מאי בשנה שעברה, כבר יש 20,000 חברים ברחבי העולם ומטרתו להפגיש בין נוסעים שממתינים באותו שדה התעופה. "שמתי לב שהרבה אנשים מחפשים משהו לעשות כשהם תקועים בשדה, וחשבתי שזה יהיה נהדר אם אני אכיר ביניהם", אמר מייסד האתר, סטיב פסטרנק ל - CNN.com. פסטרנק יצר את השירות לאחר שטיסה שהתעכבה השאירה אותו תקוע בנמל התעופה של מיאמי.

הכי הרבה משתמשים מארה"ב

אז איך זה עובד? ברישום הראשוני, האתר מבקש להכניס פרטים אישיים ופרופיל חיצוני. לאחר מכן מכניסים את פרטי הטיסה ושדה התעופה ממנו טסים, ואז האתר מבצע התאמת פרופילים לפי אנשים שיש להם תחומי עניין ופרטי טיסה דומים. מכאן, הדרך לדייט הנכסף קלה ובטוחה.

"לוח זמנים שהשתנה או טיסה שמתעכבת כבר לא צריכים לגרום לכם להרוג את הזמן בקריאת מגזין או סתם בבהייה בנקודה ברצפה", כתוב באתר. בנוסף, האתר פונה אל נוסעים מתמידים ומודיע: "אנשים שטסים באופן תכוף יכולים לרכוש חברים חדשים שנוסעים מאותו שדה התעופה, כפי שהם עושים באופן קבוע".

פסטרנק אומר שהאנשים שמגלים הכי הרבה עניין באתר הם נוסעים מארה"ב, מקסיקו וגרמניה, אך עם זאת רשומים בו חברים שהצטרפו מכל רחבי העולם - בעיקר מיפן, סין ובריטניה. "איזה עיתוי מתאים יותר לפגוש אנשים חדשים מאשר זמן ההמתנה בשדה תעופה?", הוא אומר ומוסיף: "החבר החדש יכול להפוך ולהיות בן לוויה בטיסה, או אפילו הקשר הרומנטי החדש שלכם".

המקום הכי בטוח לפגישה עיוורת

בעוד שרוב המשתמשים של אתר ההיכרויות מזהים עצמם כרווקים או 'פתוחים לאפשרויות', כמה מציינים שהם "מחפשים משהו רציני" וחלקם אף מודים שהם "נשואים וסתם מחפשים קשר סתמי".

וכמו בכל אתרי היכרויות באינטרנט, כדי לקבל את העובדה שהאדם שמופיע מולך באינטרנט הוא באמת מי שהוא טוען שהוא, צריך הרבה מאוד אמון. פסטרנק טוען שלפחות האנשים שנפגשים בשדה התעופה נמצאים במקום בטוח ומוגן ומלא שוטרים.

אבל פסטנרק הוא לא היחיד שרואה את שדות תעופה כמקום מפגש שמלא בהזדמנויות חברתיות. בשדה התעופה Vantaa שבהלסינקי, פינלנד, שוקלים את האפשרות להכניס את ה"ספיד דייטינג" כשירות הניתן בשדה לנוסעים הממתינים לטיסה. טוב, לפחות זה לא דייט בחשיכה.

>> חופשה לבנה ירוקה: שופינג שווה באתרי הסקי