שם: בולז'
אביבים: 31
מגיע אלינו מ: הונגריה
פגשנו אותו ב: אחד העם, תל אביב

שם ראשו על הכר: אצל חברים בתל אביב.
לפרנסתו: במאי סרטים. "אני ממש עכשיו מסיים מותחן שנקרא Thursday".

אוהב: "אני קורא הרבה וכותב. העבודה שלי היא התחביב הכי גדול שלי. בעצם אפשר להגיד שלא עבדתי יום אחד בחיי, מאז ומתמיד אני עושה את מה שאני אוהב".

פז"מ

"הגעתי לביקור של 12 יום, בינתיים אני כאן כבר 4 ימים".

למה דווקא לכאן

"עורך הסרט שעובד איתי הוא ישראלי במקור והוא חזר לכאן אחרי 25 שנים בלוס אנג'לס. בגלל שהוא נמצא בין לבין היה לנו נוח יותר לעשות חלק מהעריכה מפה - ועל הדרך ניצלתי את ההזדמנות לטייל בארץ".

Travel List

"יש לי משפחה במושב עין הבשור, שזה מקום יפהפה ומאוד כיפי, כך שזו לא הפעם הראשונה שלי כאן. עד עכשיו יצא לי לטייל בכל הארץ: ירושלים, חיפה, אילת, ים המלח, הכנרת, באר שבע, ערד".

עברית קשה שפה

"אני יודע להגיד 'בוא הנה חתולי'. למשפחה שלי יש הרבה חתולים פשוט".

בולז', תייר מהוגנריה (צילום: לימור בן-רומנו)
יודע להגיד 'בוא הנה חתולי'. חשוב | צילום: לימור בן-רומנו

הכי טעים פה

"חומוס אבו חסן. אבל לפני כמה שנים היה הרבה יותר טעים, משהו קצת קרה להם בדרך".

>> עוד בערוץ החופש:

איפה תשלמו 17 שקל על בקבוק קולה קטן?
הכינו את הארנקים: המדריך לשופינג בברלין
מחיר החופש: כמה יעלו לכם ויזות לחו"ל?

 הדה בסט של הדה בסט פה

"הווייב, ללא ספק. בשבילי זה המקום הכי מרגיע והכי טוב להיות בו בכל העולם. בכל פעם שאני נוחת אני מרגיש בבית. ברור שתל אביב היא העיר האהובה עליי אבל אני מאוד אוהב כל מקום בארץ. אני מקבל פה המון השראה. אתמול בלילה, למשל, הייתי בבר, דיברתי כך סתם עם אנשים ופתאום נחה עליי מוזה לרעיון לסרט ופשוט רצתי הביתה והתחלתי לכתוב, הייתי חייב".

טעון שיפור

"אני מאוד אוהב את ישראל כמו שהיא, אבל אולי אפשר לשנות את האופן שבו הישראלים מתנהלים בכל מיני תחומים. בין אם אתם מנסים לסמן למישהו משהו בברוטליות, או פשוט מזמינים חדר במלון - הכל קורה בצעקות ובמעין בלגן אחד גדול. לכל אחד יש דעה והוא חייב להשמיע אותה במקום לנסות לעבוד ביחד. אז היה נחמד אם לפעמים הייתם שומרים את זה לעצמכם ואז אולי היינו מגיעים לפתרון מהר יותר".

שורה תחתונה

מ-1 עד 10 | מדד הנשים: "20. הישראליות הן פשוט הבחורות הכי יפות בעולם, נקודה. השיער השחור, המראה הים תיכוני. יצא לי לפגוש כמה נשים ישראליות מאז שהייתי פה והחוויה הייתה מצוינת בכל פעם".

מ-1 עד 10 | הציון הלאומי: "גם 20. אני אוהב את המקום הזה. אני בא לכאן הרבה, לצערי בשנה וחצי האחרונה לא יצא לי להגיע בגלל הסרט שצילמתי אבל לפני כן הייתי מגיע פעם או פעמיים בשנה. אפילו צילמתי בעבר סרט קצר פה בעבר שפתח את הפסטיבל סרטי הקיץ של יהודים בהונגריה".

בולז', תייר מהונגריה (צילום: לימור בן-רומנו)
"אני אוהב את המקום הזה" | צילום: לימור בן-רומנו

>> בשבוע שעבר ב"תייר מזדמן": "הנשים הישראליות מלאות בביטחון עצמי"