תתפלאו, אבל לא צבאות הטוקבקיסטים שהתייצבו לצידם של הזוג המצודד גלי ויובל (אם בשם נאמנות לחבריהם או כגולשים אובייקטיביים) הם שגרמו לנו לבחור בהם כזוג המנצח. אולי היה זה הביקיני, אולי הסיפור המרשים של הטיול שלהם - ללכת מביתו שבמדבר לביתה שבאצבע הגליל – כך או כך, חברי המערכת שלנו הצביעו פה אחד לגלי וליובל איש-איש מסיבותיו, ולנו לא נותר אלא להכריז עליהם כעל הזוכים הבלתי מעורערים של התחרות.

אין תמונה
זה לא העירום, זה הסיפור המיוחד של הטיול שלהם. גלי ויובל

גלי ויובל זוכים בשובר "חוויה חלומית", המציע בחירה בין הזמנה זוגית לצימר, הזמנה זוגית ליום פינוק בספא, הזמנה זוגית לפעילות אקסטרים או ארוחה זוגית במסעדת שף, מתנת תפוזנט.

זוכים נוספים הם מעיין ומורן, המצולמים על מצוק המכתש הגדול, ועדי ואסף, שזכו לתעד רגע נדיר של שקיעה בכביש הערבה. כל אחד מהזוגות זוכה ב-100 כרטיסי 1+1 לאטרקציות ברחבי הארץ.

אין תמונה
בשקיעה על כביש הערבה. עדי ואסף
אין תמונה
אוהבים בשולי המכתש. מעיין ומורן

התחרות הבאה: צילומי טיולים ירוקים

רוצים לזכות בלילה בצימר? זה פשוט מאוד: שלחו אלינו תמונות נפלאות שלכם מטיילים בנופי הארץ, עם דגש על הצבע הירוק. הגשמים ירדו והטבע כולו זוהר בירק, ואנחנו רוצים לקבל מכם אך ורק תמונות שהצבע השלט בהן הוא ירוק. בלב האחו, בלב היער, בפרדס ובניר – שגרו אלינו תמונות ירוקות ואולי תהיו הזוכים בתחרות הבאה.

אין תמונה
דוגמא לתמונה ירוקה: התמונה של עידית ודור
איך משתתפים? קוראים את התקנון המצורף, שולחים אל הדוא"ל שלנו מייל שהכותרת שלו היא "טיול ירוק + שמכם המלא", מצרפים אליו את התמונה הירוקה שלכם מטיול בארץ, מספרים במשפט על הסיטואציה ועל המקום בארץ בו צולמה התמונה ומצרפים שם מלא ומספר טלפון. התמונות הנבחרות יפורסמו כאן בשבועות הבאים, והתמונה הטובה ביותר תזכה את בעליה בשובר "חוויה חלומית" מתנת תפוזנט.

הכתובת למשלוח: travel@mako.co.il. לא לשכוח לכתוב בנושא המייל את הכותרת "טיול ירוק + שמכם המלא" ולהוסיף גם בגוף המייל שם מלא, תיאור לתמונה ומספר טלפון!

*** התחרות בכפוף לתקנון

>> המקצה האחרון של תחרות התמונות מטיולים זוגיים