לא קל היה להכריע מי יהיו הזוכים בתחרות התמונות הירוקות שלנו, אבל בסוף היינו חייבים להחליט: התמונה הזוגית "מבהילים ונבהלים" של חן עמיחי ושירן פינקל, הנראים כאשר חן מניף את שירן המבוהלת באוויר וברקע פריחה סגולה ונהדרת – תזכה את הזוג בשובר "חוויה חלומית", המציע בחירה בין הזמנה זוגית לצימר, הזמנה זוגית ליום פינוק בספא, הזמנה זוגית לפעילות אקסטרים או ארוחה זוגית במסעדת שף, מתנת תפוזנט.

אין תמונה
הכי ישראלי, לדעת הטוקבקיסטים. התמונה של שנית ויערה

במקום השני זכו התמונה "פטל על פטל" של האחיות שנית ויערה יעיש, שזכתה לאהדת הטוקבקיסטים, ותמונתו של אלעד באגם המונפורט. שתי התמונות האלה מזכות את שולחיהן ב-100 כרטיסי 1+1 לאטרקציות ברחבי הארץ.

אין תמונה
נראה בחו"ל, אבל זה באגם המונפורט ליד מעלות. התמונה של אלעד
אין תמונה
הכי ישראלי, לדעת הטוקבקיסטים. התמונה של שנית ויערה

בהזדמנות חגיגית זו אנו מכריזים על התחרות הבאה, והפעם לכבוד יום האוהבים, הוולנטיין. שילחו לנו תמונות מחופשות רומנטיות ומטיולים זוגיים שלכם - אבל שימו לב לשלוח תמונות רק מהארץ, ולא מחו"ל. נשיקה על רקע השקיעה בארבל? מתכרבלים בצימר בהרי ירושלים? עוזרים זה לזו בעליה למכתש?... אנחנו רוצים לראות!

איך משתתפים? קוראים את התקנון המצורף, שולחים אל הדוא"ל שלנו מייל שהכותרת שלו היא "חופשה בשניים + שמכם המלא", מצרפים אליו את התמונה שלכם מחופשה או טיול בארץ, מספרים במשפט על הסיטואציה ומצרפים שם מלא ומספר טלפון. התמונות הנבחרות יפורסמו כאן בשבועות הבאים, והתמונה הטובה ביותר תזכה את בעליה בשובר "חוויה חלומית" מתנת תפוזנט.

הכתובת למשלוח: travel@mako.co.il. לא לשכוח לכתוב בנושא המייל את הכותרת "חופשה בשניים + שמכם המלא"  ולהוסיף גם בגוף המייל שם מלא, תיאור לתמונה ומספר טלפון!

*** התחרות בכפוף לתקנון

>> תמונות נהדרות של ילדים מטיילים ששלחתם אלינו