שישי בבני יהודה 3

אם אתם צמד אוהבים בראש טוב, שעונה על ההגדרה המילונית של אבן שושן לפתיחות ולזרימה, היכנסו לאוטו בשישי על הבוקר ודהרו למושב בני יהודה שבגולן. שם, בפינה נסתרת מכל עין, מלבד עינו הבוחנת של חרמון הסבא, מצפה לכם חוויה זוגית בלתי נשכחת, עונג צרוף לגוף ולנשמה.

השלט הקטן "החוויה הטבעית", שמפנה אתכם פנימה אל מתחם האושר, לא מסגיר דבר וחצי דבר מחוויית הבוקר המרנין הצפויה לכם. רק כשתיכנסו פנימה ותפסעו בין שבילי ערוגות צמחי התבלין הפראיים, תריחו את הקטורת המבשמת את האוויר ותרגישו את אוושת הרוח המלטפת, לפתע ינתר ליבכם באושר האופייני קודם להנאה אמיתית.

שישי בבני יהודה 5

את פניכם יקבלו בפנים מאירות ומוארות רויטל ואושרי, בעלי המקום. שניהם אנשי חינוך בעברם, אשר למדו במהלך השנים שיטות טיפול ועיסוי שונות, והקימו את המקום מתוך אמונה ורצון להעניק חוויה הוליסטית לכל המבקש לגלות את עצמו ו/או את בן זוגו מחדש. לאחר פטפוט קל, התרעננות מהדרך עם מים זכים וחטיף תמרים בקוקוס, היפרדו זה מזו זמנית לטובת ידי המטפל/ת.

העיסויים מתבצעים באוהלי אירוח אישיים, על מזרנים המונחים על הרצפה. "עיסוי הבית" מתבצע בשיטת מתנ"ה - מגע, תנועה, נשימה והבעה, שיטה ייחודית שפיתחו רויטל ואושרי. השיטה משלבת בין מספר טכניקות עיסוי ומטרתה להובילכם אל הגילוי האמיתי של חדוות הגוף. לא ברור מה אומרות המילים הנ"ל, אבל מה שבטוח הוא שגופכם כבר ידבר בעד עצמו. המטפל/ת, הקשוב מאוד אליכם ולכל נים ונים בגופכם, יעשה את המיטב על מנת להעניק לכם את חוויית הטיפול ההולמת אתכם ואת צורכיכם באותו רגע נתון. 

בסיום העיסוי בעיניים מזוגגות ובחיוך קטן שפוך על הפנים, תובלו אחר כבוד למפגש עם בן זוגכם, שימתין לכם בבריכה הפרטית. שם תזכו ביחד ולחוד לטיפול גוף מיוחד במינו במים החמימים, כשמוזיקה מרגיעה ברקע. בעודכם מרחפים מעוצמת החוויה יעזבו המטפלים חרישית את הבריכה, וישאירו אתכם לבלות באינטימיות במים או מחוצה להם ככל שתחפצו.

במבנה הבריכה, שעומד כולו לרשותכם, ימתינו לכם חלוקי רחצה צחורים, מגבות, כפכפים, מקלחת מצוידת היטב ופינת זוּלה עם תנור עצים לימות החורף הקרים. קחו לכם את כל הזמן שבעולם להתענג. הביטוי "זמן איכות" מתכוון בדיוק לזה. לא בטוח שיש אמת בשמועות האומרות שאפשר לחיות רק על האהבה. לכן, אם אתם כבר רעבים, הוציאו את גופכם מהאוהל, ובחרו פינה רומנטית תחת עץ התות או בכל מקום אחר שנראה לכם. 

אין תמונה

ארוחת הבוקר שתוגש לכם מזינה, טעימה ומבוססת על טהרת הבריאות, גידולי המקום ומעשה ידיהם של בעלי הבית. לשולחנכם יוגשו גרנולה, יוגורט, פירות טריים ממטעי הגולן ודבש תמרים לצד פשטידה, חביתה מביצי חופש, סלט ירקות טרי, לבנה ביתית, חלווה ולחמניות מקמח מלא ושומשום שאופה אושרי.

לאחר הארוחה, אם תרצו להמשיך ולהעמיק את החוויה הזוגית, תוכלו גם לעבור סדנה פרטית של טנטרה יוגה או עיסוי הדדי מודרך. את הסדנאות מעבירים אושרי או רויטל, שלהם ידע וניסיון רב בנושא. אם עצם החוויה המשותפת הספיקה לכם כדי לגלות זה את זה מחדש, תוכלו להמשיך ולהתפנק במקום ככל שיאפשר הזמן או להיפרד מרויטל ומאושרי בשבועה לחזור שוב.

אין תמונה

אם תרצו להמשיך את החגיגה הפרטית שלכם, עצרו ביקב שאטו גולן, כעשר דקות נסיעה מבני יהודה, ולהצטייד בבקבוק אחד או שניים. כשתעברו בין שערי היקב, הנפתחים כמו שערי טירה בצרפת, תתקשו להאמין שהאחוזה רחבת הידיים עם פסלי האבן בסגנון רומי העתיקה אכן שוכנת כאן, על אדמת הגולן, ולא בעמק הלואר. 

היקב המשפחתי אמנם קיים רק שנים מספר, אבל כבר הספיק לגרוף מספר מרשים של פרסים ומדליות בזירה הבין–לאומית ולזכות לדברי שבח והלל מפי מבקרי יין בארץ ובעולם, ולא בכדי. אדמת הבזלת של הרמה וטמפרטורות נמוכות בלילה, יוצרים תנאים נפלאים לייצור יין איכותי. שלבו זאת עם המקצועיות הבלתי מתפשרת של אנשי היקב, ותקבלו יין מצוין. 

אנשי היקב ישמחו לעשות לכם סיבוב קטן במרתף היינות המרשים ולתת לכם לטעום מהמבחר העשיר. אם אתם צריכים לבחור רק בקבוק אחד, לכו דווקא על הסוביניון בלאן בעל הניחוח הנפלא. חבקו אותו חזק בדרך היפה היורדת לכנרת, ותרגישו מה זאת אהבה.

איך מגיעים: נוסעים על כביש מס' 29 במזרח הכנרת ופונים בצומת כורסי לכביש מס' 987 

החוויה הטבעית: בני יהודה, 050-2429375, בתיאום מראש. 

שאטו גולן: מושב אליעד, 04-6600026, שישי: 14:30-10:30, סיור בתיאום מראש.

מתוך הספר "שישי בבוקר", חגית אברון, הוצאת כנרת

קבלו עוד המלצת בילוי מפנקת: בוקר שישי בכליל השלמות

אבל על סוף שבוע של פנויים פנויות בחברון אתם ממש יכולים לוותר