ביצת הריאליטי המקומית סערה וגעשה כשאיילה רשף, בוגרת "האח הגדול", נצפתה מתקרבת באופן שאינו משתמע לשתי פנים לטומי אלתגר, האיש הכי מתולתל שאי פעם נשלח לשרוד על אי. ואם חשבתם שהיא רק מחפשת ריבאונד אחרי סער, או שהוא מנסה למלא את החסר שהותיר אחריו גיא זוארץ - החודשים חלפו והשניים כבר עברו לגור ביחד. אבל מה בדיוק קורה שם בין השניים? והאם לזוגיות הזו יש עתיד?

טומי אלתגר ואיילה רשף - הישרדות אולסטארס- ההשקה (צילום: אלעד דיין)
היופי הכפול הזה - הכי כוכב נוגה | צילום: אלעד דיין

לפי הכוכבים: היא ניחנה, הוא משפריץ

איילה נולדה ב-15 במאי 84, מה שעושה אותה בת מזל שור, המושפעת מן המזלות טלה (כוכב חמה על גבול טלה/שור) ועקרב (ירח ומאדים בעקרב). מכאן אנחנו מגלים שזו בחורה שחייבת להשיג את שלה, גם אם תצטרך ללכת ראש בראש מול עמוד חשמל. היא יצירתית, עקשנית (שור), חזקה (טלה), סקסית (עקרב) והחלטית (כל השלושה יחד). היא ניחנה באינטליגנציה מסוג מאוד לא שגרתי, שגורמת לה להמציא את עצמה מחדש מדי בוקר. כוכב אוראנוס משובץ במפת הלידה שלה במיקום נדיר, מה שאומר שהדבר הכי צפוי אצלה זה שהיא מאוד לא צפויה. אם אתם לא רוצים לקבל תשובות מביכות, אל תשאלו אותה שאלות.

טום, לעומתה, נולד ב-26 בספטמבר 85 - הוא בן מזל מאזניים המושפע מן המזלות בתולה (מאדים ונוגה בבתולה) ודגים (ירח בדגים). כוכב יופיטר ניצב במפת הלידה במיקום שופע מזל, מה שאופייני לאנשים שהגורל לוקח אותם תמיד למקומות טובים, בלי להביט במונה. כיליד מאזניים הוא משפריץ חן וסימפטיה, שמתקזזים עם נטייה לביקורתיות שנובעת ממזל בתולה. הירח בדגים צובע את המפה בגוונים רומנטיים, שמתחזקים הודות לכוכב נוגה, שתמיד יש לו יד ורגל ביצירת אנשים יפים.

כוכב נוגה במפה שלה מפלרטט עם כוכב מאדים במפה שלו, כוכב שבתאי במפה שלו מאתגר את כוכב נוגה במפה שלה, כוכב שבתאי במפה שלה מתחנף לכוכב נוגה במפה שלו, הירח במפה שלו קורץ לכוכב נפטון במפה שלה - ואפשר להמשיך עם זה עד שתבינו שיש דיבור (וחיבור) לא רע בין הכוכבים שלהם.

לפי המספרים: היזהרו מרכילות

הנומרולוגיה רואה את הקשר מבעד לעדשות ורודות עוד יותר. איילה רשף מקבלת את המספר 24 שהופך למספר 6, שמייצג זרימה, אהבה, יצירתיות והרמוניה. טום אלתגר מסתכם למספר 32, שהופך ל-5, ומייצג תקשורתיות, קלילות וקסם אישי.

המספר 6 מצביע על בחורה זורמת, שניחנה בכישרון נדיר להכניס את עצמה אל נעלי בן זוגה ולהתבונן בדברים מנקודת מבט מאוד לא אנוכית. היא בדרך כלל תסכים להגמיש את עמדותיה, ובלבד שלא תסתבך בעימותים. עושה רושם שזה בדיוק מה שטום מחפש, משום שהמספר 5 זקוק לפרטנרית שיוכל לגרור אל הרפתקאותיו, מבלי לחוש שמשהו לא בסדר איתו. התנהגותו הקלילה לא ניצבת בסתירה לשום תכונה מתכונותיו של המספר 6, להיפך - ה-6 יפיק את מלוא ההנאה מהמיזוג ואף ישכיל לעצום עין כאשר המצב יחייב.

בשורה התחתונה מדובר בזיווג מקסים, תקשורתי, חביב ומלא חיים. המכשלה היחידה קשורה ברכילויות מצד טיפוסים שלא יודעים לפרגן. מכירים מישהו כזה?

>> ואיך הזוגיות של נינט ויודה?
אלטרנטיבלי בפייסבוק

 

 

http://www.facebook.com/pages/ltrntybly/145195215501155?ref=sgm