בחכמת הנסתר ישנם פרקים שלמים העוסקים בשם האדם ובמסוגלותו להשפיע על גורלו. השם הינו מעין בר-קוד המקפל בתוכו את מהותו ויסודו של האדם, ואפילו את סודותיו המוצנעים מעיני כל. לפי חכמת הקבלה, שמו של אדם יכול להשפיע באופן ישיר על מצב בריאותו. אולם לא רק לשם יש משמעות כה רבה על גורלו של אדם ועל בריאותו, אלא גם לתאריך הלידה שלו. באמצעות שני הנתונים המשמעותיים הללו, ניתן לדעת אילו חולשות בריאותיות עשויות להיות לכל אדם ואדם, וכך גם לעזור לו לחזק אותן ואף לרפא.

חולה (צילום: jupiter images)
אמרתי לך להוסיף שם שני, לא? | צילום: jupiter images

אציין כי כל הנאמר להלן נותן טעימה קטנה מחוכמת הקבלה בנושא זה, ואינו מחליף בשום אופן בדיקה יסודית ומעמיקה המחייבת ידע ובקיאות רבים בתורת הסוד. כמו כן, יובן כי אין לראות בנאמר תחליף לעצת רופא או כל מומחה אחר ואין הדברים האמורים באים להחליף או לשלול בדיקה רפואית כלשהי.

איך תלמדו לבדכם בעזרת הנתונים הללו על מצבכם הבריאותי? עקבו אחר ההוראות הבאות: תחילה יש להמיר את השם למספר על פי חוקי הגימטריה, ולסכם את הספרות עד שתתקבל תוצאה בת ספרה אחת. לאחר מכן חברו את תאריך הלידה וצמצמו אותו לכדי תוצאה בת ספרה אחת. חברו את שתי הספרות שיצאו, עד שתגיעו שוב לספרה אחת.

ניקח לדוגמא את השם דוד: 4+6+4 =14. נצמצם זאת לספרה אחת כך: 1+4=5 מספר המזל של דוד הוא 5. אחר כך נחבר את תאריך הלידה של דוד, 1/3/2007 בדרך הבאה: 1+3+2+0+0+7=13. ונמשיך לחבר עד תוצאה של ספרה אחת: 1+3=4. מספר הגורל של דוד הינו 4.

כעת נחבר בין מספר המזל ומספר הגורל של דוד 5+4=9. כלומר, נתיב החיים שלו הוא 9.  ומה שלכם?

נתיב 1: בעיות נשימה
עליכם לשים לב לדרכי הנשימה ולמעברי האוויר בגופכם. ייתכן כי סבלתם מבעיות נשימה בגיל צעיר, וכי אתם נוטים לסבול מכאבי ראש והחלשות הראיה.

נתיב 2: נטייה לסבול מלחץ
מאפיין אדם השרוי במצבי לחץ הנובעים מפחדים, דאגות וחרדות. יש לשים לב לבעיות נפשיות העלולות להתעורר כתוצאה מכך. אצל נשים עלולות להיות בעיות פריון או רגישות ברחם. אף אצל גברים עלולות להתעורר בעיות פריון. מומלץ להירגע ולפנות זמן למנוחה ולאכילה בריאה.

נתיב 3: בעיות במערכת הדם
אנשים בנתיב זה נוטים לסבול מבעיות במערכת הדם, קרי לחץ דם גבוה, וערכים גבוהים של כולסטרול ושומנים בדם. ייתכנו כאבים ברגלים הנובעים מבעיות אלו. יש לשים לב לבעיות שיניים, לגרון ולדרכי הבליעה. אצל ילדים (בדרך כלל בנים) עשוי להיות קושי בדיבור בגיל צעיר. מומלץ להימנע מכעסים ומעצבנות.

נתיב 4: בעיות ברכיים
לאנשים בנתיב זה קיימת רגישות באזור הבטן ובדרכי העיכול שבאה לידי ביטוי כאשר האדם חש בלחץ נפשי. עלולות לצוץ גם בעיות ברגליים, בגב ובברכיים. לרוב מדובר באדם בריא ללא כל בעיה בריאותית נראית לעין, אך יחד עם זאת ריבוי הספרה 4 בתאריך הלידה עלול להצביע על היתכנות לבעיות לב, ומומלץ להיבדק.

נתיב 5: אלרגיות ובעיות נשימה
מצביע על קשיים בנשימה, אסטמה וקוצר נשימה העלולים לנבוע מעצבנות, ממתחים ומחרדות פתאומיות. סובלים מאלרגיות (המופיעות לרוב על העור או כאמור בדרכי הנשימה) כתוצאה משינויים במצבי הרוח. ריבוי הספרה 5 עלול להצביע על בעיות לב ריאה.

ילדה חולה (צילום: שוטרסטוק)
חזקו את נקודות החולשה | צילום: שוטרסטוק
נתיב 6: סכרת ובעיות לב
נתי זה מעיד על לחץ דם לא יציב ועל היתכנות לבעיות בקצב הלב. הוא מאפיין אדם העלול לסבול מסכרת, ולכן יש להקפיד על תזונה נכונה: להישמר ממאפים ולהרבות באכילת ירקות ירוקים.

נתיב 7: עייפות וחוסר מיקוד
נתיב הנקשר עם מערכת העצבים והכבד )מקום משכן הנפש). כמו כן, הוא מעיד על חולשה בגפיים התחתונות עם היתכנות לבצקות ולנפיחויות כתוצאה מזרימת דם לקויה. אדם בנתיב זה עלול לסבול מעייפות רבה, סחרחורות וחוסר מיקוד.

נתיב 8: רגישות באיזור הגב
נתיב שמצביע על החלשות הדרגתית בראייה. כמו כן, קיימת רגישות באיזור הגב והרגליים (בעיקר בברכיים) ומערכת העיכול של אנשים בנתיב זה עשויה להיות רגישה.

נתיב 9: כאבי ראש חזקים
מעיד על כעסים מצטברים שלבסוף בקבלים ביטוי בדרך של התפרצויות עד כדי אובדן שליטה. קיימת רגישות רבה באזור הבטן העליונה, וכאבי ראש חזקים. נשים בנתיב זה צריכות לשים לב לבעיות דרכי השתן.

יצחק אהרון הוא מייעץ, חוקר ומרצה של תורת הקבלה במרכז "חכמה"

רוצים לדעת עוד? כנסו לאתר היועצים של אלטרנטיבלי, שם תוכלו להתייעץ עםמיסטיקנים מפורסמים, אסטרולוגים, קוראות בטארוט ועוד

רוצים מפה אישית במתנה? לחצו כאן

>> איך בוחרים שם לתינוק?

זמני כניסת ויציאת השבת
באיזה תאריך חל ליל הסדר?