אושרי אלמוריש - מזל דלי

אושרי אלמוריש שר את "תתחנני אליי" (תמונת AVI: כוכב נולד)
אושרי אלמוריש. לזרום ולהחליק. | תמונת AVI: כוכב נולד

מה המזל שלו אומר עליו: שיש בו הרבה מקוריות וצורך להיות לא שגרתי ויוצא דופן. אושרי ניחן בים של אנרגיה עם יצירתיות, נטיות אמנותיות ואהבת נדודים והרפתקאות.
טיפ להצלחה: לזרום עם מה שהעולם מציע לו, ולא לטחון את עצמו בגלל כל מילה שמישהו פולט - לא לקחת ללב את מה שאפשר להחליק.
מזלות משפיעים: דגים (אמור) וקשת (אור, מיי).

אור קולנברג - מזל קשת

מה המזל שלו אומר עליו: שהוא ניחן בהתנהגות שלא ממש דופקת חשבון, יש בו צורך פנימי לחופש ועצמאות ובמקביל - פזילה משמעותית אל כל מה שעשוי להקפיץ אותו אל ראש הפירמידה.
טיפ להצלחה: למשוך אליו את אור הזרקורים ולדפוק הופעה מבלי לחשוב מה יגידו. אור צריך להיות הוא עצמו, נטו, ולזכור שגם האריזה חשובה, לא רק המוצר.
מזלות משפיעים: גדי (ולדי, שגיא) ושור (מזל).

אלחי רפואה - מזל סרטן

מה המזל שלו אומר עליו: שיש בו עדינות פנימית שעטופה בשריון להגנה וביטחון, ובמקביל צורך פנימי להתייצב במרכז הבמה ולמשוך את אור הזרקורים. אלחי רעב לתשואות הקהל.
טיפ להצלחה: לתת את כל מה שיש לו על ההתחלה ולזכור שאין הזדמנות שנייה. אלוהים סולח, השופטים לא. אין מועדי ב'.
מזלות משפיעים: עקרב (חובי, דניאל תבורי).

דניאל ברזילאי - מזל בתולה

"כל מה שנשאר" של דניאל ברזילאי (תמונת AVI: כוכב נולד)
דניאל ברזילאי. אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא | תמונת AVI: כוכב נולד

מה המזל שלו אומר עליו: לדניאל יש נטייה לפרפקציוניזם עם לא מעט ביקורתיות. יש בו הרבה אנרגיה פנימית של רוח וצלצולים, יחד עם קסם אישי שמפיל מהרגליים.
טיפ להצלחה: לשים מול העיניים את מה שאומרים לו בבית וללכת עם זה. לזכור שאף אחד לא אוהב אותו כמו המשפחה, ולתת לזה למלא לו את המצברים באנרגיות טובות.
מזלות משפיעים: תאומים (תומר).

ולדי בלייברג - מזל גדי

מה המזל שלו אומר עליו: שיש בו שאפתנות שאין לה גבולות, יחד עם סטייל שלא מן העולם הזה. ולדי ניחן בנטייה להתייצב במרכז העניינים מבלי לשים לב למבטי הסובבים.
טיפ להצלחה: לעשות את מה שחולף לו בראש מבלי לצנזר. עליו לזכור שבני אדם צריך לקחת במנות קטנות, ולתת לכולם את ההרגשה שהשמש זורחת לו מהפופיק.
מזלות משפיעים: דלי (אושרי, לירן).

מזל פיקדו - מזל שור

מה המזל שלה אומר עליה: שיש בה יכולת להגשמה עצמית יחד עם כמיהה לחיים הטובים. מזל ניחנת בחיבור מופלא למוסיקה שמגיע מרבדים גבוהים, כמו גם התמדה וסבלנות אין קץ.
טיפ להצלחה: להתבונן סביב ולומר לעצמה שהמתחרים האחרים חוששים מפניה יותר מכפי שהיא חוששת מפניהם. מזל צריכה לעלות על הבמה כאילו הייתה מלכה.
מזלות משפיעים: דגים (אמור), תאומים (תומר) וגדי (ולדי, שגיא).

מיי פיינגולד - מזל קשת

מיי פיינגולד שרה את "בוגי איתי הלילה"
מיי פיינגולד. לא רודפת אחרי אף אחד

מה המזל שלה אומר עליה: גישה פילוסופית לחיים יחד עם עצמאות, חופש וחוסר תלות. מיי לא ממש מזלזלת במנעמיי החיים, אבל לא תרדוף אחריהם בכל מחיר.
טיפ להצלחה: לשנן לעצמה שארוחה טובה היא זו שהסועדים נהנים ממנה, ולא זו שעושה טוב לאגו של הטבח. כדאי לה לשיר עבור הקהל ולא רק עבור הנשמה.
מזלות משפיעים: גדי (ולדי, שגיא) ודלי (אושרי, לירן).

ראם כהן - מזל מאזניים

מה המזל שלו אומר עליו: לראם יש הרמוניה פנימית ושלווה שעושות טוב לאנשים שמקיפים אותו. הוא ניחן באינטליגנציה טבעית יחד עם יכולת ללמוד מן הניסיון ולהפיק לקחים.
טיפ להצלחה: לזכור שלשיר במקלחת זה טוב - אבל לא כל מה שטוב במקלחת עשוי להיחשב טוב גם על הבמה. ראם צריך לזכור שעדיין אין לו חוזה הקלטות.
מזלות משפיעים: בתולה (רוני, דניאל ברזילאי).

רוני דלומי - מזל בתולה

מה המזל שלה אומר עליה: שיש בה שנינות ותחכום שעטופים בצלופן של ביישנות כובשת. רוני נהנית מחשיבה עצמאית שלא תמיד מסתדרת עם המקובל, ויש לה כישרון טבעי לשוות לדבריה סטייל דרמטי.
טיפ להצלחה: להפנים שביישנות היא תכונה חמודה, אבל לא הולכת טוב עם כוכבות. היא חייבת להחליט מה בדיוק היא רוצה מעצמה וללכת על זה.
מזלות משפיעים: בתולה (דניאל ברזילאי), קשת (אור, מיי) ומאזניים (עומר, ראם).

בשבוע הבא: אמור עמוסי, דניאל תבורי, חובי סטאר, לירן דנינו, עומר אדם, מורן מזוז, פאולה ולשטיין ושני השורדים של תכנית גלגל ההצלה.

ההספד שלא תשמעו: בו האישי של מייקל ג'קסון כותב על מותו של חברו לשעבר ולא חוסך ביקורת

הוא לא מאמין, לא רוחני ובגלגול הקודם פיקד על חיילים בטוגה - שאלון רוח עם גל אוחובסקי

ריאליטי חדש: יהודי, נוצרי, מוסלמי ובודהיסט ינסו לשכנע אתאיסטים להמיר את דתם