זוזיות חופים (צילום: jupiter images)
מכורים לחופש שלכם או תלותיים? | צילום: jupiter images

מתי לאחרונה תהיתם אלו בני זוג אתם ומהי מערכת יחסים אידיאלית בשבילכם; למשל, אם אתם טיפוסים שנלחצים מקשרים מחייבים או רומנטיקנים חסרי תקנה? האם הייתם רוצים לטפח זוגיות שמייצרת אקשן או דווקא חיים של שגרה רגועה? לעיתים, חוסר היכולת להבחין ברצונות האובייקטיבים ובחולשות כבן זוג, יכול לתקוע מקלות בגלגלים של הקשר או לעכבו.
אם אתם לא סגורים על עצמכם וקצת מבולבלים, הנומרלוגיה מציעה לשרטט קווים לדמותכם כבני זוג. כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא חישוב קטן: קחו את מספר היום שבו נולדתם ואת מספר החודש, וחברו ביניהם.
לדוגמה, אם נולדתם ב-27 בפברואר, החישוב הוא 27+2 = 29. נחבר את שתי הספרות (2+9), נצמצם עוד קצת (1+1) ונקבל את הספרה 2. עכשיו בואו תראו מה אומרת הנומרולוגיה על התפקוד שלכם בזוגיות. או במילים אחרות, למה העסק לא תמיד דופק כמו שצריך.

מה המספר שיצא לכם?

1. עד החתונה זה יעבור. אתם זקוקים לעצמאות במערכת היחסים שלכם, ובני זוג חונקים יגרמו לכם להימלט כל עוד נפשכם בכם. לא מן הנמנע שיקח לכם זמן למצוא את הנפש התאומה שלכם, ושמתחת לחופה תתייצבו בגיל מאוחר יחסית. זה לא סוף העולם - האהבה תגיע בזמן הנכון.

2. תפגינו יוזמה. אתם חשים צורך עז בבני זוג תומכים ומתקשים לתפקד לבד לאורך זמן. במערכות יחסים אתם הצד התלותי והפסיבי יותר, ולכן תימשכו לבני זוג דומיננטים. עליכם ללמוד לחיות בשותפות מאוזנת יותר, להפגין יוזמה ולא לבטל את עצמכם. כך תשיגו זוגיות הרמונית ובריאה יותר.

3. מאוהבים באהבה. אתם יצורים רומנטיים ברמ"ח אבריכם. רגשיים, קלילים ומאוהבים באהבה. אתם נוטים לקלילות ולגיוון בבני זוג ומתקשים להתחייב לאורך זמן. יתכן והתנסיתם בעבר במערכות יחסים בלתי פורמליות ואולי גם בבגידות. זוגיות אמיתית דורשת מכם מחוייבות רצינית ועמוקה. האם אתם מסוגלים לכך?

4. זמן לבלגן. אתם שמרניים באופייכם ואוהבים חיי שגרה. אתם מודעים לחשיבות של המסגרת בקשר זוגי, אך שוכחים שזוגיות טובה כוללת גם גמישות, קלילות וסערות רגשיות. נסו לשחרר את הצורך העז שלכם בסדר ומשמעת. אחרי הכל, בתוך המסגרת חיים בני אדם.

5. מסגרת זה סרט. אתם מרדנים ולא הולכים בתלם. גם מערכות היחסים שלכם לא שגרתיות ולעיתים קרובות תבחרו בני זוג מוזרים ויוצאי דופן שלאו דווקא מתאימים לכם. חוסר המנוחה שלכם מביא לניתוק לא מעט קשרים ואתם מתקשים לשמור על מערכת יחסים יציבה לאורך זמן. זכרו שלמסגרת ולמסורת שכל כך מרתיעות אתכם יש מקום חשוב בזוגיות טובה.

6. אל תברחו. אתם טיפוסים מאוזנים ומגלים סובלנות רבה במערכות היחסים שלכם. אתם שואפים לחיי משפחה יציבים והרמוניים, אך לעיתים מקריבים בדרך את דעותיכם העצמיות. ההשתדלות שלכם לרצות את כולם עשויה למנוע חיכוכים, אבל לא פותרת בעיות אלא רק מאפשרת לכם לברוח מהתמודדות עמן.

7. תפסיקו לחלום. אתם פנטזיונרים, חיים בסרט וחולמים על מערכות יחסים בלתי מושגות. כשאתם יוצאים לדייט, קשה לכם להתרכז רק באדם שמולכם כי תמיד מנקר בכם החשש שמא אתם מפספסים משהו טוב יותר. חבל, בראד פיט כנראה לא יגיע, ובינתיים חולפים על פניכם אנשים מדהימים שאולי אחד מהם עשוי לגרום לכם אושר גדול בחיים.

רולטה (צילום: jupiter images)
שבע - אל תהיו חזירים, תשקיעו | צילום: jupiter images

8. תנסו לשחרר. אתם טוטאליים מאד, קיצוניים והישגיים, וכך נראות גם מערכות היחסים שלכם. אלו שמחזיקות מעמד, כמובן, כי השאיפה שלכם לשלמות מקשה עליכם לשרוד בזוגיות לאורך זמן. נסו להרפות מהצורך בשליטה ודומיננטיות והשאירו מעט עבודה גם לגורל. כשאתם מחמירים כל כך עם האהבה, אתם מרחיקים מעליכם בני אדם שיכולים להגיע עד מפתח הלב שלכם.

9. דרושה השקעה. אתם לא רוצים להתחייב, מכורים לחופש שלכם ונלחצים ממסגרת קבועה. מערכות יחסים באות והולכות ואתם נשארים עם חלל בלב. אין ספק, חיי נדודים עלולים לעייף בשלב מסוים. נסו להשקיע בזוגיות חדשה את תשומת הלב שאתם מקדישים לפרויקטים בחייכם ותגלו שאתם מקבלים כל כך הרבה בחזרה.

>> ואם כבר נומרולוגיה: איזה קריירה מתאימה לכם?
ואיך אתם במיטה?