בחור מפלרטט (צילום: jupiter images)
מקוריים בגישתם ומלאי קסם (אילוסטרציה) | צילום: jupiter images
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?

אוהבים תשומת לב

ילידי ה-12 בחודש הינם אניני טעם, אוהבים ליהנות מרמת חיים גבוהה, שנונים, רגישים מאוד ומביעים זאת בתגובותיהם. הם יצירתיים, מקוריים בגישתם, אוהבים תשומת לב ובעלי דמיון מפותח מאוד. בזכות הקסם האישי והמקוריות ימשכו אליהם אנשים רבים. עם זאת עליהם להיזהר מתגובות אימפולסיביות וקטנוניות כלפי הסביבה. המספר 12 מורכב מ-1 ו-2 ויוצר בנומרולוגיה את המספר 3 ומכאן שהם פועלים ביצירתיות המשלבת היגיון ורגישות, דבר המחדד מאוד את יכולת הקליטה וההבנה שלהם.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: רומנטיים וקנאים  

ילידי ה-12 בחודש יחפשו זוגיות עם אנשים שיתנו להם חופש פעולה לצד הכרה רבה ותמיכה. חשוב להם להיות בקשר עם אנשים מעניינים ולעיתים מפגינים קנאה לבני הזוג שלהם. הם מייחסים חשיבות לרומנטיקה ומושכים תשומת לב רבה. בחברה נחשבים לתקשורתיים, בעלי חוש הומור ויכולת להתחבב על אנשים. עם זאת יהיו אנשים שיתפסו אותם כציניים ועוקצניים.

קריירה: צריכים חופש פעולה

ילידי ה-12 בחודש מחפשים מקצועות המעניקים להם חופש פעולה, ביטוי אישי וגיוון. חלקם יתאפיינו ביצירתיות המשיקה לאומנות וחלקם יביעו אותה במקצועות השונים בתפקידי הדרכה, ניהול ופיקוד בתחום הביטחון. התחומים המתאימים להם הם: אומנות, עיצוב, מקצועות הבמה והתקשורת, בישול, שיווק ופרסום. המספר 3 שנוצר מה-12 הוא בעל זיקה לתחומי עניין רבים, ולכן ייתכנו סיטואציות של עיסוק בכמה תחומים או ריבוי שינויים בתחום הקריירה.

ילדים: היזהרו מפינוק יתר

ילידי ה-12 בחודש מוכשרים ובעלי צורך בביטוי אישי. נכון לפתח אצלם את הצד היצירתי כבר מגיל צעיר ולתת ביטוי למקוריות שלהם. מומלץ להקפיד שהצורך שלהם בתשומת לב והכרה לא יצור תלות ופינוק יתר על המידה.

מסר: קיבלתם מתנה והיא קסם אישי, הכירו בו והשתמשו בו למטרות חיוביות בחייכם!

בשבוע הבא: ילידי 13 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-11 בחודש

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?