ערב הסילבסטר יתקיים השנה בסגר שלישי, אבל אם יש משהו שלמדנו משני הסגרים הקודמים לו הוא שאנחנו יודעים כבר לעשות לימונדה מהליים. בין אם זה בבית ובין אם בקפסולה אישית - אין מצב שלא נראה לקורונה 2020 מאיפה משתין הדג. אז כן, זו הייתה שנה מאתגרת לכל הדעות אבל גם למדנו ממנה הרבה - ולכן חשוב שניפרד ממנה כמו שצריך. ואם תשאלו את דלית רצ'שטר, יש רק דרך אחת לעשות את הכי יפה שיש: עם מוזיקה, כמובן.

"רוב האנשים משקיעים מאוד באוכל ובדרינקים כשמדובר באירוח חברים או סתם ערב מגניב בבית אבל שוכחים את הדבר הנוסף שהוא לא פחות חשוב ליצירת האווירה הנכונה: המוזיקה", אומרת רצ'שטר, שדרית רדיו, מפיקה מוזיקלית ודי.ג'יי מהמוכרות במדינה. "דווקא עכשיו, כשאין מסיבות ואין חגיגות בחוץ, אנשים מחפשים אווירה כי הכול נכנס לתוך הבית האינטימי. מוזיקה היא הסוד ליצירת אווירה מיוחדת ולא שגרתית, שמפרידה בין עוד ארוחה רגילה של היומיום".

לרגל הסילבסטר (כי תמיד טוב שיש תירוץ), הרכיבה רצ'שטר פלייליסט בן כשעה שמורכב מ-18 שירי אווירה. הפלייליסט נולד לכבוד ערב סוף השנה האזרחית, אך אם תרצו ישמש אתכם לכל ערב מיוחד שתחליטו להרים בעצמכם. מה שהנחה אותה בבחירת השירים היה בעיקר הרצון לייצר אווירה שהיא בין מסיבה לבין בית, "רציתי ליצור וייב אינטימי אבל חגיגי, פחות ריקודים ויותר חוויה כיפית", מספרת רצ'שטר.

מה שומעים אצלך בבית כשאת מארחת חברים?
"האמת שאני מקרה קלאסי של הסנדלר הולך יחף", משתפת רצ'שטר, "אני מודה שכשאני מארחת בבית - אין מוזיקה באוטומט ברקע, למרות ואולי בגלל שזה מה שאני עושה ביומיום שלי. אני כל היום מתעסקת במוזיקה, ולכן, כשזה מגיע לבית שלי, אני דווקא משחררת ונותנת לחברים שלי לבחור את המוזיקה שלהם. זה נותן להם סוג של שליטה באירוע. כך זה הופך להיות משחק כשכל אחד בוחר בעצמו. אין ספק שהיום זה קל מתמיד עם כל האפליקציות ושירותי הסטרימינג". 

דלית רצ'סטר (צילום: אלון לוין)
מחכה לשנה החדשה שתחזיר את המסיבות. דלית רצ'שטר | צילום: אלון לוין

מה הטיפ שלך לערב הסילבסטר המיוחד השנה?
"הטיפ הכי חשוב בעיניי הוא שכולנו נשכיל לשמור על הכללים. שכל הערב הזה יעבור חלק. כי הבריאות חשובה מהכל. שנשתה טוב, שנאכל טוב, שנהנה ממוזיקה טובה ומהחברה של מי שיהיה איתנו", אומרת רצ'שטר.

בכל זאת, לא מוזר לך לבלות בבית ולא בעוד מסיבה כמו בכל שנה?
"האמת שמאז ומעולם סילבסטר היה ערב שבחרתי לא לעבוד בו מעמדת הדי.ג'יי", היא מספרת, "תמיד העדפתי לחגוג אותו כמו כולם, עם החברים שלי. הקורונה לגמרי תפסה אותי לא מוכנה, כמו את כולם ושיבשה את התוכניות של מסיבת הנשף שאני מרימה מזה שנתיים והייתה אמורה להתקיים השנה בפעם השלישית. אנשים מאוד חיכו לזה וגם אני כמובן. אני מתגעגעת בטירוף לפגוש את הקהל ברחבה ולראות אותם מעמדת הדי.ג'יי. עדיין, בסופו של דבר, הבריאות היא מעל הכול וחשוב שנישמר עד שהקורונה תחלוף".

מה את מאחלת שיקרה ב-2021?
"אני מקווה שערב הסילבסטר הזה יהיה גם סימן לסוף השנה הקשה שעברנו ושנוכל לצעוד לשנה אזרחית חדשה שתחזור להיות מלאה במסיבות אמיתיות, ללא ריחוק חברתי, ונחגוג את המוזיקה מחדש כולנו ביחד", היא אומרת בהתרגשות ובציפייה גדולה.

עד שזה יקרה, מוזמנים לחגוג מוזיקה תמיד, גם בבית. לפלייליסט של דלית בשיתוף Grey Goose: כנסו

לקראת סוף 2020 ולכבוד תחילת 2021, וודקה Grey Goose, הוודקה הצרפתית המובילה והאיכותית, מרימה לכם ערב סילבסטר בעזרת מארזים לאירוח ביתי, שיעשו לכם שמח עם החברים או עם הדייט שלכם וגם כמה קוקטיילים שהם לגמרי חגיגה בפני עצמםלמידע נוסף ולרכישה>