משהו לדבר עליו עם קולו של העתיד

״ילדים הם המשוררים של האמת״, ״נשמתו של ילד היא מסע אל עבר השלם״ ו״ליבו של ילד רך ומוחו נדיב״, אמרו רבים וטובים (לא ברור מה אמרו ומה פשוט נשמע כמו משהו שיגידו) וגם ג׳ימי קימל נמנה בין קהל המעריצים, ונוהג לשלוח את כתב השטח שלו לשאול ילדים שאלות הרות גורל. גם הפעם זה הצליח להנפיק ניסים, כשילדים נשאלו על נישואים חד מיניים וענו תשובות מופלאות. 

פריס הילטון  (צילום: צילום מסך)
שום דבר שעוד כסף לא יוכל לתקן | צילום: צילום מסך

משהו לדבר עליו בנמל התעופה בן גוריון

אחרי המתיחה הנוראה מכל, בה תכנית מתיחות מצרית מתחה את פריס הילטון שהיא עומדת להתרסק ולמות, הבלתי נמנע לא מאחר להגיע ופריס הילטון, שלא אהבה את המחווה האווירית כלל וכלל, הצהירה כי היא מתכוונת לתבוע את תכנית המתיחות. זה סופו של כל בלון. פייר, זה לא קורה הרבה, אבל הפעם היא צודקת. אנחנו מאחוריך, פריס. זה באמת היה מפחיד מאוד, וכל הכבוד לך שהצלחת לא למות מהתקף לב. 


משהו לדבר עליו עם שלומקו המציל 

טרנד חדש באינטרנט? הזיה קוסמית? קיץ הגיע וכולם שמחים? שילוב של הכל. הדיבור החדש הוא אמנות ההשרפות, ומה זה אומר בשפה עממית? אנשים מעלים לרשתות החברתיות תמונות שמציגות איך הם נשרפו מהשמש, או אפילו עושים הכל כדי להשרף בכוונה (לא אחרי שמרחו קרם הגנה בצורת פרח על העכוז) כדי לגרוף כמה לייקים. מוכן? כן. מוזר? גם. @Sunburnart, אל תנסו את זה בבית ובעיקר לא מחוצה לו. 

צ'אנגוס אוכל מקסיקני (צילום: אנטולי מיכאלו,  יחסי ציבור )
תשתי משהו, למה לא? | צילום: אנטולי מיכאלו, יחסי ציבור

משהו לדבר עליו בבר הומה אדם

אכלת בבית סלט ענק, את שבעה ומסופקת, יצאת החוצה לשתות כמה כוסות (נניח 200) של הטיפה המרה - ופתאום מרגיש לך ממש הגיוני לאכול בורקס, לגמור את כל שאריות הפסטה מאתמול ולקנח בעוגת שזיפים טבולה ברוטב צ׳ימיצ׳ורי? זה לא קורה רק לך בעת שכרות, אל תדאגי. מחקר חדש ומדאיג מציג אמת מחפירה - אלכוהול גורם למוח הנשי להגיב אחרת לניחוחות וטעמים של אוכל. משמע, אוכל באמת יותר טעים לך אחרי שאת שותה. איזה יופי. 

_OBJ

משהו לדבר עליו עם תינוק בן יומו

אם אתם לא יודעים להיות עדיין, הנה 24 פרצופים שתצטרכו לאמץ כדי לחיות על הפלנטה. הם יעזרו לכם במצבי קיצון ויעזרו לכם לעבור את היום. גם אם קמתם על הצד הלא נכון של המיטה. בוקר טוב!

 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס