משהו לדבר עליו עם חברכם הטוב (והמכוער) 

מדי שנה מתקיימת בפלורידה תחרות "הכלב המכוער ביותר". זה אולי נשמע לכם מעליב, אבל לפי התמונות מהאירוע שהתקיים ביום שישי האחרון, כולם נראים מכוערים ומאושרים, אז מי אנחנו שנתלונן. הזוכה המאושר הוא הכלב המעט כעור קווזימודו (כן), שעמוד השדרה שלו נפגם בלידתו ולכן הוא נראה כמו סוג של גיבן. הבעלים שלו מספרים כי למרות העניין הרפואי, קווזימודו הוא כלב שמח שרץ, קופץ ומחייך ללא הפסקה. אם יש לכם אומץ תסתכלו מי זכה במקום השני. ברכות לזוכים! 

 משהו לדבר עליו עם הציפור (החולה) שלכם

איימי שומר, חסידה נוספת בקו האופנה "נשים שנראות נורמלי", אמרה לכתב שהיא גאה באיך שהיא נראית וממש לא מעוניינת להראות כמו "ציפור שסובלת מתת תזונה". עשר בסולם המטאפורות. סרטה Trainwreck יצא לאקרנים ב-17 ביולי בארצות הברית של אמריקה, וצפוי להיות אולי מצחיק. יש למה לחכות.

משהו לדבר עליו עם חברכם הטוב (והלא מכוער בהכרח)

אתה אולי בחור וקמת בבוקר, וחיפשת משהו לשלוח לחבר הכי טוב שלך אבל אימוג'י של לב לא נראה לך ראוי? יש עוד דרכים להפגין אהבה בפני חברך הטוב מבלי להצטרך להגיד "אני אוהב אותך"/"שווארמה?". לפעמים יש לינקים שהם חזקים יותר ממילים ותודה ל-Buzzfeed ולרשימות הנהדרות שלהם. הנה לכם רשימה של חברויות הטלוויזיה הבלתי נשכחות שמעולם לא הערכנו מספיק, תשלח לו את הלינק ואנחנו מבטיחים שהוא יבוא איתך לאן שתרצה. ספוילר קשה: ג׳ואי וצ׳נדלר לא שם. 

אין תמונה
או רוס וג׳ואי, בסדר. אבל איפה הם?!

משהו לדבר עליו עם חברתכם הטובה (והמבולגנת)

שלום לכן נסיכות הדייטינג, האם חשבתן שאתן יכולות לגור במערה עם עטלף, להניח 60 כריות על המיטה או לשמור עדיין את הברביות מגיל 9, ועדיין לצפות שלבחור שתביאו הביתה לא יהיה אכפת? ומעבר לזה - שגם אם יזדעזע, הוא ישמור על זה בסוד? אתן טועות! מסתבר שלגברים אשכרה אכפת איך החדר שלכן נראה, והם אפילו ירכלו על זה ב-Reddid כמו שהבחור הזה עשה. אגב, ארבע כריות על המיטה הן המקסימום לאדם שפוי בדעתו על פי אחד השרשורים, אם מישהו במקרה תהה. 

משהו לראות ולהפנים

תרשמו לעצמכם - לא כדאי להפריע להופעה של קניה ווסט. בשבת האחרונה הופיע ווסט בפסטיבל גלסטנברי ומעריץ אחד, איכשהו, היה על הבמה קצת יותר מדי זמן עד שהוזז משם כמו אחרון היתושים. ייאמר לזכותו של קניה - כל הכבוד על קור הרוח. ייאמר לזכותו של הטיפש המרקד - איך? הצלחת? והאם? תגלה?

בוקר טוב עולם נפלא!

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס