בסרטון שמופץ בשעות האחרונות ברשת נראית קבוצת חיילים מצבא לבנון מתגודדת סביב צוות רפואי בבית חולים מקומי ובין הצדדים מתנהל ויכוח קולני מלווה בתנועות ידיים, שבשיאו סוטר אחד מאנשי הצבא בפניו של אחד מאנשי הצוות הרפואי.

על פי הדיווח באתר רשת "אל ערבייה" התקרית אירעה בבית החולים "דאר אל שיפא" שבעיר טריפולי בלבנון. עוד פורסם כי צבא לבנון התנצל היום (רביעי) על התקרית שתועדה במצלמות האבטחה של בית החולים והודיע כי שני החיילים שתקפו את איש הצוות הרפואי נעצרו.

מהדיווחים עולה כי מבית החולים נמסר שהרקע לתקרית שאירעה בליל אמש, היה סירובו של הצוות בראשותו של הד"ר לאפשר לחיילים להיכנס לביקור אצל פצוע ירי, עד להשלמת הטיפול בו. זה מה שגרם לחיילים להתפרץ כלפיו כשהם על מדים ובתפקיד באלימות שתועדה במצלמות וגרמה לצבא לבנון למבוכה רבה.

לבית החולים יוחס זעזוע ממה שתועד במצלמות ומבחינתם "מדבר בעד עצמו" וכן פגיעה על תקיפת הרופא שנחשב לאיש צוות מסור. הם קראו לצבא לבנון לנקוט בצעדים מקסימליים כנגד המעורבים בתקיפה ולמנוע ממקרים כאלו לחזור על עצמם.

לצבא לבנון יוחסה תגובה בה הם מתנערים מהמעשה החמור של שני המעורבים ש"לא מייצג את הצבא, את האתיקה שלו ואת עקרונותיו". עוד צוין כי הפיקוד רואה בחומרה רבה את התקרית וכל פגיעה בצוות הרפואי שעושה את עבודתו נאמנה. גם שר ההגנה של לבנון פרסם הודעה דומה וביקש לחזק את הצוותים הרפואיים ולהימנע מכל גילוי אלימות כלפיהם.