ניתוחי אף, הגדלת שדיים, שתלים בישבן, בוטוקס בפנים ועוד עשרות טיפולים קוסמטיים לשיפור הגוף והמראה החיצוני והביטחון העצמי קיימים כבר עשרות שנים. חלקם טיפולים שבשנים האחרונות התפתחו משמעותית והפכו ממסובכים ויקרים לפשוטים וזולים, ומבוצעים באופן קבוע ושגרתי על ידי המוני גברים ונשים ברחבי העולם. אבל רק לפני כמה שנים, נמצא הפתרון האידיאלי, לדעת רופאים רבים, להגדלת איבר המין הגברי. גברים הטרוסקסואלים והומואים שעברו את הטיפול בארץ במרפאה של ד"ר דניאל דריי, אחד מהרופאים הבודדים בישראל שמבצע את הטיפול, חלוקים על התשובה אם הגודל קובע, אבל בטוחים בדבר אחד: עוד כמה סנטימטרים למטה שינו את חייהם. כמו שד"ר דריי אומר: "סנטימטר או שניים באיבר מוסיפים קילומטר בדימוי העצמי".

אחד המטופלים נחשף לראשונה על הטיפול החדשני שמבטיח להגדיל את איבר המין ללא כאב, לאחר שקרא את הכתבה שהתפרסמה ב-mako גאווה בשנה שעברה. דני (השם המלא שמור במערכת), בן 49 מתל אביב שחי עם בן זוגו כעשר שנים, סיפר שאף פעם לא ידע שאפשר להגדיל את איבר המין.

"אחרי שקראתי את הכתבה, התחלתי לחפש עוד מידע על הטיפולים השונים באתרים בארץ ובעולם, קראתי מחקרים ויחד עם בן הזוג ניסינו להבין שאין בזה שום סיכון", הוא משתף, "לא הייתי עושה שום טיפול רפואי שהיה יכול לסכן את הבריאות שלי אפילו באחוז בודד. טיפול שיש לו תופעות לוואי לזקפה או למראה האיבר לא היה בא בחשבון בכלל ושמחתי לגלות שהטיפול בהזרקת חומצה ישירות לאיבר לא כולל שום תופעות לוואי או בעיות בריאותיות לטווח ארוך".

דני עבר את הטיפול הראשון בחודש נובמבר והוא מתכנן לעשות טיפול נוסף בחודשים הקרובים. הוא הודה שאין לו איבר קטן במיוחד, אבל כאדם מלא, נראה שיש לו איבר קטן מאוד כשהוא רפוי וזה הפריע לו. "במשך שנים הייתי נבוך להתפשט בפני זרים. מה לעשות שבקהילה שלנו מסתכלים על הזין לפני שמסתכלים על הפנים", הוא טוען. עם זאת, חשוב לו להדגיש: "עשיתי את זה נטו בשבילי. גם בן הזוג לא חשב שאני צריך אבל דיברנו על זה והוא הבין שהטיפול יעזור לי לשפר את הביטחון העצמי שלי ואכן כך קרה".

אתה מרוצה מהתוצאה?
"בהחלט, האיבר במצב רפוי גדול יותר. אני לא כוכב פורנו וגם לא קיוויתי להיות אחד כזה, אבל ללא שום ספק, הביטחון העצמי שלי השתפר משמעותית. פעם התביישתי להתפשט בפומבי והיום אין לי שום בעיה עם זה. בעוד כמה חודשים אעבור טיפול נוסף כדי להוסיף כמה שאפשר, וזה ישפר את ההרגשה עוד יותר".

החששות שלך מתופעות לוואי וסיבוכים התגשמו?
"לא היו בכלל תופעות לוואי. בשבועיים הראשונים היו לי נפיחויות, אבל כבר שבוע אחרי חזרתי לקיים יחסי מין. הטיפול בחומצה שונה מטיפולים אחרים כי אצלי אין מצב לדעת שהגדלתי, זה נראה מאוד טבעי ואיבר המין התעבה באופן אחיד. לעומת זאת, ראיתי בחיי גברים שהגדילו עם סיליקון או בדרכים אחרות וזה היה מאוד בולט שהם עשו משהו למטה".

ד"ר דניאל דריי (צילום:  יחסי ציבור,  יחסי ציבור )
ד"ר דריי. "אם רופא מציע להזריק לכם סיליקון לאיבר תתרחקו ממנו ומהר" | צילום: יחסי ציבור, יחסי ציבור

ד"ר דריי גם מזהיר מפני השימוש בסיליקון: "מדינות רבות בעולם אסרו את זה, ואם רופא מציע להזריק לכם סיליקון לאיבר תתרחקו ממנו ומהר. לגבי שומן, זה נכון שהרבה אנשים עדיין מזריקים שומן לאיבר, אבל זה ניתוח כירורגי לא פשוט. הטיפול בחומצה הוא הטיפול המוצלח ביותר שמשיג את התוצאות הטובות ביותר ולכן הנפוץ ביותר בעולם. בנוסף להגדלת האיבר, פעמים רבות הזקפה גם מתחזקת, ויש מקרים שהשפיכה תהיה פחות מהירה".

ולדעתך הגודל קובע?
"אני חושב שלא. אני גם שונא את השאלות האלה באפליקציות של 'כמה הכלי?' מעולם לא שאלתי מה הגודל, לא ביקשתי תמונות של הכלי ולעולם לא אעשה את זה. מי ששואל אותי שאלות כאלו אני מיד חוסם. בעיני זה הזוי אם מישהו רוצה לשכב איתי רק בגלל הגודל. ההגדלה לא שינתה עבורנו את יחסי המין, כי סקס לא נמדד רק בגודל החדירה. מי שיודע לעשות סקס טוב מבין שיש המון דברים שאפשר לעשות, יותר מרק להרגיש איבר גדול".

ולמרות זאת, דני ממליץ למי שחושב שיש לו קטן או לא מרוצה מאיבר המין שיגדיל גם. "כולנו שחקנים בקהילה הזו, ואם אני רוצה להיות חלק מההצגה צריך להתנהג בהתאם ולהגדיל את איבר המין", הוא מסכם, "כל עוד אין סיכון, תעשו את זה בשביל ההרגשה שלכם קודם כל ואז בשביל אחרים".

"אנחנו לא בוחרים עם מה להיוולד, אנחנו כן בוחרים מה לשפר"

בשלוש השנים האחרונות מאז שהתחילו לטפל רופאים בטיפול, כמה מאות גברים עברו את הטיפול, מתוכם כ-400 גברים במרפאה של ד"ר דריי (ורבע מהם הומואים – אחוז גבוה מאוד ביחס למספרם באוכלוסייה הכללית). בעוד שההומואים פתוחים יותר לטיפול, וכנראה גם מפריזים בחשיבות איבר המין בחיפוש אחר הפרטנר האידיאלי, סטרייטים דווקא לא ממהרים לדבר על העניין. לדעת יואב (השם המלא שמור במערכת), בן 24 מרעננה, "יש הרבה סטרייטים שעושים את הטיפול אבל קשה למצוא מישהו שיסכים לדבר על זה בגלוי". הוא סיפר שהטיפול שינה לו את החיים, ויחסי המין שלו כיום טובים הרבה יותר. "אנחנו לא בוחרים עם מה להיוולד", הוא אומר, "אנחנו כן בוחרים מה לשפר".

יואב עבר את הטיפול הראשון בנובמבר ומאז עשה כמה תיקונים נוספים, כדי שלדבריו הגדילו סך הכל כ-5 ס"מ באורך איבר המין שלו. "וזה קבוע", הוא מכריז, "לכל החיים". יואב לא פוסל טיפול נוסף, אבל כרגע מחכה כמה חודשים לראות את ספיגת החומצה באיבר. "התוספת היא לפחות שני סנטימטר בהיקף (בעובי – ת"א) ושני סנטימטר באורך במצב רפוי, ואחרי שלושה חודשים גם בזקפה. החומר נספג במלואו רק אחרי שנה עד שנתיים, וכבר אחרי שנה אפשר להזריק שוב ולהגדיל עוד את האיבר. גבר שלא יזריק שוב ויסתפק בטיפול אחד, האורך באיבר יישאר אבל ההיקף יירד בסנטימטר וחצי", מספר ד"ר דריי.

"שנים רבות סבלתי מאיבר קטן יחסית. אף בחורה לא תגיד לך את זה, הן לא רוצות לפגוע אבל תמיד שמתי לב למבטים שלהן כשהן ראו את האיבר שלי", מעיד יואב, "וכיום אחרי הטיפול והתיקונים, אני רואה שיש הבדל בתגובות, הן נהנות יותר ומסופקות יותר וזה גורם גם לי הנאה רבה יותר". הוא סיפר שהטיפול שיפר את הביטחון העצמי שלו ואת תחושת הגבריות. "זה לא הפריע לי במלתחות בצבא או בשום מקום אחר בחיים, אבל זה הפריע לי הכי הרבה עם בחורות. קשה לי להסביר למה לא הרגשתי מספיק גברי לפני הטיפול, או מה הקשר בדיוק בין איבר מין גדול לגבריות, אבל זה משהו שתמיד ליווה אותי".

אבל למרות יחסי מין מהנים יותר, יואב דווקא מחפש זוגיות ולא להשכיב בחורות. "נפרדתי מחברה שלי בחודש אוגוסט אחרי חצי שנה שהיינו ביחד, ואחת הסיבות הייתה גם הסקס שלא היה מוצלח במיוחד. אני בטוח שבחורה שתשכב איתי כיום תיהנה יותר".

נו, אז הגודל קובע?
"בהחלט. איבר מין גדול מגרה יותר איבר מין נשי. גם בסרטי הפורנו רואים את ההבדל בהנאה של בחורה ששוכבת עם איבר גדול לבין בחורה ששוכבת עם איבר קטן יותר. כשיש יותר ארוך מגוון התנוחות גדל באופן משמעותי".

באופן מפתיע, יואב בחר לספר לאמא שלו על הטיפול כי "היא רגילה שאני עושה טיפולים קוסמטיים והיא לא לקחה את זה קשה". הוא מאמין שכשתהיה לו חברה קבועה הוא ישתף גם אותה.

התשובה לשאלה הכה חשובה בקהילה הגאה בארץ ובעולם, האם הגודל קובע, תישאר בלתי פתורה, אבל אולי תשובת מומחה תעזור. לפי ד"ר דריי, "הגודל קובע אבל תלוי למי. אצל גברים, סטרייטים והומואים, הגודל בהחלט קובע. גברים מטבעם רוצים להגדיל הכל, את המשכורת, את האוטו וגם את האיבר. גברים נוהגים להשוות עם אחרים ומרגישים טוב יותר עם עצמם אם יש להם איבר מין גדול, וזה חשוב עוד יותר להומואים".

>> מי מתוך 21 כוכבי הפורנו של גייז בכלל סטרייט?

>> "קרא לי בשמך" הוא הסרט הגאה החשוב של העשור

אז מה יש לכם למטה? הומו, סטרייט, זה לא משנה – בראש ובראשונה חשוב להיות מרוצים עם כל החבילה, תרתי משמע. ואם אתם מרוצים וגם הפרטנר מרוצה, ועדיין רק מחכים שישאלו אתכם "כמה הכלי" כדי להשוויץ, תיהנו מחסדי האל. אבל אם אתם חושבים שתיקון קטן (או גדול) יכול לשפר את חייכם ואת הביטחון העצמי שלכם ולהיטיב עמכם, אל תהססו לבדוק את העניין.