הכלה: שירן בן יוסף ,בת 27, אשדודית במקור, מעצבת גרפית. 

הכלה: לי ארנן, בת 25, ירושלמית, מתחילה ללמוד חינוך בסמינר הקיבוצים. עד לפני כמה חודשים הייתה מ"פ בבה"ד 1.

תאריך חתונה: 20.5.16

החתונה של לי ושירן (צילום: חגי גלילי)
צילום: חגי גלילי

אז איך הכול התחיל? 
"הכרנו במסיבה בירושלים כשהייתי סטודנטית בבצלאל. היה ברור שהקשר מוצלח מההתחלה, לי הגיעה לחיים שלי בזמן הנכון, ברגע הנכון. אם היינו נפגשות שנתיים לפני לא בטוח שזה היה עובד. הייתי רואה את לי מעט מאוד ורק בסופי שבוע בגלל העבודה שלה בצבא ,אז עניין המגורים המשותפים בתל אביב הוא יחסית טרי, לפני כשנתיים – אך הרבה מהזמן היא לא הייתה נוכחת וזה היה קשה".

החתונה של לי ושירן (צילום: חגי גלילי)
צילום: חגי גלילי

מי הציעה למי?
"דיברנו על נישואים עוד לפני כי זה לא משהו שצריך להפיל על בנאדם אלא להגיע משיח והבנה משותפת. ידעתי שהצעת נישואין תגיע מתישהו בקרוב, הנחתי שזה יקרה בלונדון. אנחנו חולקות אהבה גדולה להארי פוטר. לי הציעה לי נישואין בפארק הארי פוטר בלונדון ביוני 2015. היא משוגעת ממש על הארי פוטר, יש לנו אוספי פריטים של הדמות. בקיץ שעבר היא הטיסה אותי לסופ"ש בלונדון. ידעתי שנטוס אבל לא ידעתי מתי נטוס, לקחה אותי להופעה של הזמר אד שירין באצטדיון וומבלי, שאני מאוד אוהבת. היא תכננה להציע לי בהופעה אבל הוא לא שר את השיר שאני הכי אוהבת אז היא ויתרה והעבירה את ההצעה לפארק".

החתונה של לי ושירן (צילום: חגי גלילי)
צילום: חגי גלילי

איך נראתה הצעת הנישואים?
"אנחנו מאוד שונות ומאוד דומות – לי קרת רוח ושום דבר לא מפחיד או מלחיץ אותה, אני בחורה היסטרית ,היא מאזנת אותי ואני אותה. הצבא סוג של ביגר אותה, אילץ אותה לקחת אחריות בגיל צעיר. היא מאוד אהבה מה שעשתה והאמינה בדרך שלה בצבא. כמעט פספסנו את הסיור האחרון בפארק הארי פוטר, לי הייתה עצבנית קצת ומתוחה, כנראה מאוד התרגשה. היא החביאה את הטבעת בארנק. היינו שם בפארק, היא כבר בילתה בו שנה קודם ולי זו הייתה פעם ראשונה. התלהבתי נורא מהפארק אז בכלל לא שמתי לב מה קורה מסביבי. בשלב מסוים יצאנו החוצה, יש חלל ורחבה עם פעילויות בחוץ ולי כולה לחוצה, לא הבנתי למה. היה שם רכב מפורסם מהסרטים של הארי פוטר והיה תור מטורף להצטלם איתו, ואנחנו עמדנו ליד ועשינו סלפי ואז לי נתנה את הנייד שלה למישהו זר שיצלם אותנו. פתאום קלטתי מה הולך לקרות. היא כרעה ברך ועשתה את כל מה שצריך והתרגשתי מאוד. מחאו לנו כפיים בפארק מסביב, למרות שאף אחד לא הבין מה בדיוק נאמר כי הכול היה בעברית כמובן".

החתונה של לי ושירן (צילום: חגי גלילי)
צילום: חגי גלילי

איך הגיבו המשפחות?
"ידענו שלא נתחתן מהר כי סבא שלי נפטר באותה שנה. באוגוסט כבר סגרנו ב-Easywed, חברה להפקה וארגון חתונות. המשפחות שלנו היום ברובן הגורף בסדר עם הקשר והן אוהבות אותנו, כל משפחה אוהבת את הבת זוג אחת של השנייה. המשפחה של לי קיבלה מאוד מהר ובשמחה את עניין החתונה. המשפחה שלי פחות הכירו את לי, חלק מהם קיבלו מדהים וחלק לקח להם יותר זמן. היום הגענו לנקודה ששתי המשפחות מקבלות, אבל הדרך לשם היתה קשה. אני בן אדם מאוד פרטי וזה בא לידי ביטוי בקשרים מהעבר שלא שיתפתי עם המשפחה, עד שהגעתי לקשר משמעותי שהוביל לחתונה עברתי חוויות פחות פשוטות עם המשפחה".

החתונה של לי ושירן (צילום: חגי גלילי)
צילום: חגי גלילי

> צפו: יצאו נגד "הומופוב" שנטפל לזוג גייז ברכבת התחתית

>> שוטר הציע נישואים לבן זוגו השוטר במצעד הגאווה בלונדון

>> האם כל ההומופובים באמת הומואים? מדעית הוכח שכן