"שמה אושר כמו ביום הולדתה, אושר שלי נולדה עם דיספוריה מגדרית, כך קוראים לזה המומחים, זאת לא מחלה, פשוט המוח של אושר בהריון איתה לא קיבל מספיק הורמון זכרי, וכך נוצרה תינוקת בגוף של זכר", פותחת רגינה בנדרסקי מאשקלון את הפוסט שפרסמה בסוף השבוע בפייסבוק, "אושר שלי היום כבר בת 16 וחצי, היא נשארה אותה נשמה טהורה שנולדה, אותן לחיים ורודות, אף קטנציק ושפתיים מתוקות שאני כל כך אוהבת ותמיד אהבתי, מצעים שמלפני שנה וחצי הפכו לורודים וכך בעצם רוב החדר שלה, המלתחה שבארון הבגדים התחלפה למלתחה יפיפייה של בת".

"היא לא מזכירה לי אף אחת, אפילו לא את עצמי", ממשיכה בנדרסקי לספר על בתה המתבגרת, "היא חזקה יותר ממני וכך גם חכמה יותר. היא עדיין מחפשת את מקומה בעולם חסר קבלה ואני בטוחה שהיא תמצא אותו בסוף, וכי אני איתה יד ביד תמיד. היא נולדה מיוחדת, לא כל הורה זוכה למה שאני זכיתי, ולא כל הורה מסוגל לעבור או לקבל את מה שאני כן, ואני מודה על המתנה הזאת לבורא עולם כל יום מחדש, למרות כל הקושי הקיים שבדבר ובשינוי שהתחילה, שהתחלנו".

"בתוך חברה קשה שלא יודעת מה היא אהבת חינם, ומה זה אומר ואהבת לרעך כמוך, אושר היא ילדה שמאתגרת אותי כל פעם מחדש, ואני, אני שמחה ללמוד עוד ועוד ממנה ועליה ועל עולם כולו דברים שלא ידעתי לפני. אני סופרת ימים ,ימים של האושר שלה ושלי", היא מציינת, "זהו יום השישי לאחר השינוי שהתחלנו, לאחר זריקת בלוקרים הראשונה שהיא קיבלה, ותצטרך לקבל אותה פעם בחודש כדי להיות ולהרגיש מי שהיא נולדה להיות בת. זריקה לא נעימה, כואבת ושורפת אבל גורמת לאושר להרגיש שלמה עם עצמה סוף סוף".

"הגובה של אושר הוא 1.62 וכך זה יישאר, היא לא תגבה יותר וזהו גובה מושלם עבור בת. הרגל במידה 39-40 מספיק לילדונת, הקול של אושר לא יהיה עבה יותר מעכשיו, פה הגדילה הלא רצויה (זכרית) נעצרת לה סוף סוף, זריקה שנותנת פקודה למוח לעצור גדילה קיימת", מתארת בנדרסקי את הליך המעבר של בתה, "הזריקות שהיא כל כך חיכתה להם במשך שנה וחצי, סוף סוף אושרו, והן אלו שעוצרות את כל מה שהציק והפריע לה עד היום, עוצרות כל התפתחות מינית וגופנית שקשורה לגוף זכרי, וכל הורמון זכרי לאט לאט מתחיל להיעלם לה מהגוף. הכל מתחיל סוף סוף להשלים עם הכל, ואושר סוף סוף מתחילה להתפתח לאישה, גם פיזית בהתאם לתאי המוח שזה גורם לה נחת, אך גם זה לוקח זמן והמון סובלנות".

"יום השישי לאחר נטילת כדורי הורמון נשי כל בוקר שסוף סוף אישרו לה, כדורים קטנים כל כך שעושים כל כך המון עבורה, הופכים אותה לאט לאט לאישה גם פיזית גם נפשית, והיא תצטרך לקחת אותם כל חייה כדי לחיות ולהרגיש שלמה עם הגוף שלה", היא משתפת, "אני מגלה את הילדה שלי מחדש. היא משתנה מול עיניי כולל האופי וההתנהגות שלה. היא רגישה מאוד ופגיעה מאוד כרגע, עד שהגוף יתחיל להסתגל סופית לתרופות, ויחד עם זאת היא הרבה יותר שקטה, רגועה ושלמה עם עצמה ,יותר אחראית ומביטה שונה על הכל ואפילו על עצמה".

"אושר מפתיעה אותי כל יום מחדש, אכן רק יום שישי מאז הזריקה הראשונה ולקיחת כדורי הורמון נשי, וכבר יש המון שינויים בה. היא חזרה לחייך יותר ולצחוק, לחבק אותי, לשבת על ברכיי שוב, ללטף אותי בשיער, משהו שהיא לא עשתה כשנה וחצי, מאז שאמרה לי שהיא בת שתקועה בגוף שלא שלה עם דמעות בעיניה. שנה וחצי מאז שעברה התעללות בעקבות המגדר שלה, היא שהרגישה כל כך לא נוח עם הגוף הפיזי שלה במשך תקופה כה ארוכה, שאפילו לא רצתה שאחבק אותה, סוף סוף משתנה והופכת לילדה מאושרת מול עיניי, ואני חיוך ענק".

>> 12 סוגים של שיימינג נפוצים בקהילה הגאה

>> עידן חדש: הדמויות הגאות השתלטו על המסכים

"בקרוב תווי הפנים שלה יתחילו להשתנות ליותר ויותר עדינים, והעור יתחיל להיות חלק ונשי יותר ויותר, ושום שערה נוספת לא תגדל יותר עליה, דבר שכל כך הפריע לה. עוד ועוד שינויים שלא זקוקים לניתוח יופיעו בקרוב, עד הגעה לניתוח המיוחל וסופי, ואני רק תפילה", מסכמת בנדרסקי, "כולי תפילה שהיא תמשיך להיות חזקה, להיות מי שנולדה להיות, ללכת עם האמת שלה עד הסוף, להרשות לעצמה לעוף גבוה כמו כל נערה. וכולי תקווה שבחברה ילמדו, יקבלו ויבינו, שהיא לא אשמה שכך בורא עולם יצר אותה, זאת הדרך שהוא בחר עבורה ועבורי, אלה הנעליים הגדולות שמיום לידתה הוא הכניס אותה בהן, בידיעה שהיא ואני נוכל לצעוד בהן, ולעבור את כל הקושי הזה לאט לאט אבל יחד, קדימה לעתיד טוב ויפה יותר עם ראש מורם, לקראת האושר שלה כשמה. אהבה קטנה שלי את, ילדונת".