>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
ממשיכה לקרוץ לקהילה הגאה. ציפי לבני
אל תתפלאו אם ביום שני הקרוב תגיעו לאוויטה ותראו הרבה פרצופים לא מוכרים. מדובר יהיה בפעילים של מפלגת קדימה ובעיתונאים שיגיעו לסקר את אחד האירועים הפחות שגרתיים בנוף הפוליטי: יו"ר האופוזיציה, ח"כ ציפי לבני, תגיע לבר הכי עליז בתל אביב, לשיחה אינטימית עם הציבור. זאת במסגרת קמפיין הפריימריס על ראשות קדימה.

מתנגדיה ביקרו את סגנונה ה"עליז"

"לפני הפריימריז בסוף החודש בקדימה, אנחנו מזמינים אתכם לשמוע את ציפי לבני", כך לשון ההזמנה לאירוע. לדברי המארגנים, לבני תשוחח על הבחירה ללכת לאופוזיציה, על שלוש השנים שהיו, השנים הצפויות וכמובן גם על קהילת הלהט"ב.

כבר במערכת הבחירות הקודמת קרצה לבני לקהל הצעיר, באמצעות הפגנת נוכחות בסצנת חיי הלילה, כיבוש עמדת הדי.ג'יי וחלוקת סטיקרים בסגנון של הזמנה למסיבה עם הכיתוב: "Believni".

מתנגדיה של לבני בקדימה, בהם גם יריבה, ח"כ שאול מופז, ביקרו את סגנונה, אותו מצאו "לא מכובד ולא ראוי". פעילים אחרים במפלגה אף ביקרו את החיבוק החם שהעניקה לבני לקהילה הגאה.

לבני תגיע בשעה 20:00 לאוויטה, יחד עם ח"כ נינו אבסדזה, מתומכותיה הנלהבות של לבני ומי שהקימה יחד עם ח"כ ניצן הורוביץ (מרצ) את השדולה נגד הומופוביה בכנסת. כמו כן, צפויים ללוות את לבני פעילי קדימה בגאווה – התא הגאה של קדימה.

>> בקרוב: נישואים גאים בבריטניה?

>> הראל סקעת: אני רוצה להיות אבא"

>> צפו: חייל מארינס מנשק את בן זוגו

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה