במהלך הופעה בפסטיבל המוזיקה Camp Flog Gnaw בקליפורניה אמש, הכריז ​​ג'יידן סמית' על הבמה שהראפר טיילר דה קריאייטור הוא בן הזוג שלו. סמית' החל את המונולוג שלו ושיבח את טיילר, שייסד את פסטיבל המוזיקה בשנת 2012. "אני רק רוצה להגיד, טיילר דה קריאייטור הוא החבר הכי טוב בעולם ואני אוהב אותו כל כך", קרא בנו הצעיר של וויל סמית' מול אלפי האוהדים הנלהבים בקהל.

"ואני רוצה להגיד לכם משהו, אני רוצה לספר לכם", המשיך סמית', "טיילר לא רוצה שאספר, אבל טיילר הוא בן הזוג שלי, והוא היה בן הזוג שלי כל החיים! טיילר דה קריאייטור הוא בן הזוג שלי! זה נכון!".

אוהדים רבים הצליחו לתעד את הנאום במצלמות שלהם. בסוף ההופעה צייץ סמית' בחשבון הטוויטר שלו: "טיילר, כן, סיפרתי לכולם ואתה לא יכול להכחיש את זה עכשיו".

>> נסו את זה בבית: 9 צעצועי מין מיוחדים ללהט"בים

>> מבט מבפנים: סצנת האורגיות של תל אביב נחשפת

>> "אמרו לי שלא אהיה מרוצה מהתוצאה בסוף הניתוח"

בשלב זה עדיין לא ברור אם מדובר בתרגיל יחסי ציבור מתוכנן מראש, או שסמית' חשף באמת ובתמים את מערכת היחסים הסודית שלו. סמית' בן ה-20 מעולם לא הגדיר במפורש את המיניות שלו, אך אימץ לעצמו תדמית נזילה מגדרית ונמנע מלתייג את עצמו בכל דרך שהיא. טיילר בן ה-27 כינה את עצמו "גיי" בעבר, ואף רמז על יציאה מהארון בטוויטר מספר פעמים.


טיילר דה קריאייטור (צילום:  יחסי ציבור )
טיילר, ממתינים לתגובה שלך | צילום: יחסי ציבור