לואי טומלינסון והארי סטיילס, חברי להקת הבנים הבריטית המצליחה  "וואן דיירקשן", עומדים במרכזה של תאוריית קונספירציה ארוכת שנים על רומן סודי המתקיים ביניהם. פאן-פיק, טאמבלרים, גיפים וכל אמצעי אינטרנטי קיים גויסו כדי להחיות את האיחוד הרומנטי בין השניים, בקונספירציה שמאז עונה על השם "לארי" (לואי+הארי). לאחרונה לואי ענה על השמועה המסקרנת, והעיד: “בחיים לא שאלו אותי את זה ישירות".

לואי, שאחרי תקופה כבר החל למאוס בשאלות על הרומן בינו ובין הארי, אסר להזכיר את השמועה בעמוד האינסטגרם שלו ובראיונות טלוויזיה. המצב החריף כשבשנה שעברה הארי ככל הנראה צייץ סרטון פורנוגרפי של השניים, שהתברר כספק מתיחה ספק פריצה לעמוד הטוויטר של הזמר, והוסר כעבור מספר דקות.

לואי טומלינסון והארי סטיילס וואן דיירקשן (צילום: מתוך יוטיוב)
את הנשיקה הזאת לא נשכח | צילום: מתוך יוטיוב

בראיון חדש פוטר טומלינסון את המעריצים מ"לארי" אחת ולתמיד. "אנשים יאמינו בכל מה שירצו להאמין בו", הוא אומר, "כשזה החל לראשונה הייתי עם אלינור, וזה היה די לא מכבד כלפי אלינור, שכיום היא החברה שלי".

>> "אתה ואבא ינאי תתנחמו זה בזה"

>> אנחנו יכולים לדעת באיזה גיל יצאת מהארון

>> 18 סלבס שלא ידעתם שההורים שלהם להט"בים

"המצב שנוצר הוא שכולם כל הזמן בדקו מה אנחנו [לואי והארי] עושים. זה הרס את הווייב בינינו, והפך את הכל, משני הצידי המתרס, לטיפה פחות נגיש", מספר טומלינסון ומוסיף, "לדעתי זה מסביר למה זה אף פעם לא 'קרה' באמת, אם אפשר להשתמש במילה הזו".

צפו בלואי עונה לשמועות על הרומן עם הארי ועל עוד כמה שאלות ממעריצים:

לואי טומלינסון והארי סטיילס (צילום: מתוך instagram)
תודו שהם מהממים ביחד גם כזוג אפלטוני | צילום: מתוך instagram