ניל פטריק האריס התארח בטוק שואו The View, ושוחח עם מנחות התכנית על ימי ההולדת הקרובים של בניו התאומים, על יום היציאה מהארון הבינלאומי ועוד. השחקן בן ה-45 שיתף תמונות עם בעלו דייויד והילדים שלהם חוגגים את האלווין לאורך שנים עם נושא משפחתי משותף לתחפושות. האריס סיפר איך התאומים, הארפר וגדעון, נעשים עצמאיים יותר ויותר במה שהם רוצים, כשזה מגיע לימי ההולדת ה-8 הקרובים שלהם, "כמו מפלגות נפרדות".

זה היה הרגע שמקצה השולחן חייכה אליו אחת המנחות, וופי גולדברג, ואמרה: "אני זוכרת אותך באותו גיל". בשלב זה, האריס הזכיר לצופים שאת תפקידו הראשון בקולנוע קיבל בשנת 1988, כשהיה בן 15 בלבד, בסרט "הלב של קלרה", בו שיחק לצידה של וופי גולדברג. עבור תפקיד זה האריס אף זכה למועמדת לפרס "גלובוס הזהב" לשחקן המשנה הטוב ביותר.

לדברי האריס, גולדברג הבטיחה לו ביום האחרון של צילומי הסרט שהיא תשכב איתו כשיגיע לגיל 25. לאחר פאוזה קצרה ומביכה, זוכת האוסקר הודתה: "יכול להיות שהבטחתי".

>> "ואז הוא שאל אותי: מה יש לך בין הרגליים?"

>> הן נשואות זו לזו - והן עובדות יחד בבית בושת

>> 6 סצנות הסקס הגאות הכי מגרות של שנות האלפיים

"היו לו הרבה שאלות כשהוא היה ילד, אז אמרתי לו: חכה 10 שנים, אני אראה לך את הדרך", הסבירה גולדברג ומיד ציינה, "תראו, באותם ימים, יכולת להשתעשע ככה. אתה לא יכול לעשות את זה עכשיו". האריס התעשת מהר ממה שיכול היה להיות רגע מביך במיוחד, והוסיף: "היי, לא נעלבתי, אני מצפה לזה".