Another Gay Movie

המקום היחידי בו תוכלו לראות את הקומיקאי ומנחה הטלוויזיה הבריטי גראהם נורטון, המארח תכנית ברשת BBC מזה 11 שנה, לבוש ברתמה וחמוש בדילדו, בפרודיה הטיפה יותר מדי גיי על "אמריקן פאי". ונכון שזה הטראש דה לה טראש של הקולנוע, אבל סצנה אחת לקראת הסוף נותנת לו טוויסט חמוד וסקסי. הסצנה מתרחשת לקראת הסוף, כשאנדי נואש לאבד את "הבתולים האנאלים" שלו, ומאבד אותם פעמיים במהלך שלישייה קופצנית. הכל היה לוהט יותר אלמלא תנועות הקאובוי והדיאלוג המחריד.

קינג קוברה

הסרט מתאר את חייו של כוכב הפורנו הגאה ברנט קוריגן, ויש בו די והותר סצנות סקס לוהטות בין גברים. הבעיה היא שכולן קצת... מגוחכות. הליהוק של ילד הדיסני גארט קלייטון לשחק את הדמות הראשי יפה ומרגש, אבל עוד יותר מוזרות מסצנות הפורנו אלה סצנות המין האמיתי כביכול. תארו לעצמכם את ג’יימס פרנקו צורח לבן הזוג שלו בסרט "תכניס בי את הזין הגדול הזה". מצחיק ולו רק בשביל ההזדמנות לראות את פרנקו משתעשע ועושה את דרכו לצמרת תעשיית הפורנו. ושכחנו להזכיר את הפסקול המרים.

Looking: הסרט

הסרט מבוסס על סדרת הדרמה של רשת HBO בעלת אותו השם. פטריק, התפקיד המוביל, רחוק מלהיות מושך מינית, אם נמדוד אותו בסולם הסקסיות הוא היה משיג ציון של עדשים מונבטות. שתי עונות אחר כך ופטריק הפך לברבור גאה. הסדרה שנגנזה בינתיים הוציאה את פטריק למפגן ראווה אחרון בסרט, ובו הוא מפגין יכולות רימינג מרשימות שישדרגו לכם את הסלט.

ארץ אלוהים

ב"קרא לי בשמך" המתח המיני הצטבר ללחץ אדיר, אבל בדיוק כשחשבנו שיפרוץ, בסוף מצאנו את עצמנו מסתכלים על פרדסים עוד לפני שהאקשן האמיתי התחיל להתרחש, ונשארנו עם המשמש ביד. לא כזה הוא המקרה ב"ארץ אלוהים". שני סטרייטים חקלאיים, סנדלי-שורש והכל, יוצאים למסע תיקון גדרות. הבעיה, הם לא בדיוק סטרייטים. מצד אחד יש את העובד החדש בחווה, גאורגי, המהגר המסתורי והנאה. מהצד השני יש את הצעיר במשפחת בעלי החווה, עם בעיות קשות של זעם מודחק. השניים מפתחים תשוקה אחד לשני שמתקשה למצוא נתיב, אבל כשנמצאת הפרצה בגדר, השניים מתאחדים בסצנות סקס בוטות, מלהיבות ומרתקות. הדבר היחידי שלא כל כך סקסי בסרט הוא האווירה האכזרית, של ניוון, רטיבות, בוץ וקרה. מצד שני, אולי זה דווקא יהיה נחמד להתגלגל ככה בבוץ.

זרים על שפת האגם

אם אפשר להגיד ש"ארץ אלוהים" פותח פרצה בגדר להציץ ממנה, ב"זרים על שפת האגם" אנחנו נשטפים פנימה. הסרט הצרפתי האמנותי משהו הזה מלווה אותנו עם ליטוף עדין, אך בהחלט מלחיץ על הישבן, אל תוך עולם הקרוזינג על שפת אגם אחד, ועל החלקים האפלים יותר שלו. גם פה יש גברים המשתובבים זה עם זה בין השיחים, אבל האווירה שמשית ונעימה. סצנות הסקס בסרט אינן מסתירות דבר, ובהם משתתפים לירדים שהשם ישמור. הכל כל כך יפה ומושלם ומלא תשוקה, וזו אולי גם המגרעה היחידה בסרט, שהיא פוטוגניות יתר. כמו ההוא באינסטגרם שנראה טוב בכל סטורי וסטורי, לפעמים זה פשוט מוריד.

Weekend

סרט מתוק, רומנטי ומרגש על סקס הומואי. הסרט שזכה לשבח הביקורת מציג את סיפורם של ראסל וגלן, שני הומואים עירונים, בעלי לב טוב ופרצוף יפה, שמצאו אחד את השני במועדון והתאהבו במהלך סוף שבוע אחד בקומה האחרונה בבניין בשכונת שיכונים. הסרט בעל סצנות הסקס המשכנעות ביותר, שמראות לנו את העצלנות, הדמעות, הזיעה והזרע שנשפכים בעשרות דירות עירוניות מדי סוף שבוע במהלך אהבות קצרות מאוד.