ליאם קופר וג'ורג'יה פיירות'ר נפגשו מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון האוסטרלית" ומשכו המון תשומת לב כבר על הפרק הראשוןלטובת מי שלא מעודכן, במהלך אירוע החתונה של השניים, שוחח הזוג הצעיר שזה עתה הכיר עם רבקה זימאק, חברת קאסט אחרת, ששאלה את הזוג מה הדבר עליהם לא יתפשרו בזוגיות. ליאם אמר שהיה מוכן לתת סיכוי לכל אחד, ג'ורג'יה חשדה ושאלה אותו ישירות, מול המצלמות והאורחים, אם הוא ביסקסואל. 

קופר היה כן ואמיתי, לא היסס וענה שכן, אבל האירוע המביך ליווה אותו לאורך החתונה והוא נתקל בצחקוקים ולחישות לאורך כל הערב. הצופים לא אהבו את הסצנה ששודרה, במהלכה הוא נאלץ לצאת מהארון בפומבי, והביעו על כך הרבה כעס ברשתות החברתיות.

עכשיו ליאם שובר שתיקה ומדבר על התקרית בראיון לתוכנית בוקר אוסטרלית. "במבט לאחור, הלוואי שהייתי מסוגל לדבר עם ג'ורג'יה, רק אני והיא, במקום שזה יצא ככה", אמר. "אני מאמין שלא צריך שיהיו לנו תוויות. הרי הטרוסקסואלים לא צריכים לצאת מהארון, אז למה אדם המשתייך לקהילת הלהט"ב צריך?".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Liam (@lcoop_13)

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Liam (@lcoop_13)

קופר הסביר כי העובדה שהוא ביסקסואל לא מגדירה אותו כבן אדם, והביע תסכול מכך שהוא צריך לצאת שוב ושוב מהארון בפני אמצעי התקשורת. "אני שונא תוויות. אני שונא את הצורך להגיד שאני ביסקסואל. אנחנו לא צריכים לחיות בעולם שבו עלינו לקטלג זה את זה". 

בנוסף, קופר אמר כי מבחינתו, יציאה מהארון לא צריכה לעורר כזו מהומה. "אפילו עם הומואים, לסביות או טרנסג'נדרים, אנשים פשוט צריכים להגיד 'אה, כן, אחלה, נהדר' ולהמשיך הלאה". אנחנו נוסיף - הלוואי שנגיע לימים בהם נטייה מינית לא תהיה כזה אישיו רציני בעיניי החברה.