ג’סיקה סימפסון מחלצת מילדותה את הטראומה אותה תיארה בספרה האוטוביוגרפי, Open Book. בראיון לתכנית האמריקאית "ד"ר אוז" מספרת הזמרת והשחקנית על ההתעללות המתמשכת שעברה במשך שנים בידי נערה בת גילה, חברת המשפחה. בראיון עם ד"ר אוז היא מספרת שלמרבה הצער, כשסיפרה לחברה קרובה על התקרית, הידיעה מיד התגלגלה לידי שאר תלמידי התיכון, שגינו אותה וקראו לה 'לסבית'. "אפילו לא ידעתי מה זה אומר באותה תקופה", מעידה סימפסון.

"עודדתי במשחק יחד עם המעודדות", היא משתפת, "הייתי המעודדת הראשית ונשרתי. לא הייתי יכולה להיות שוב מעודדת כי שאר הבנות בקבוצה סיפרו לקבוצה השנייה והן כולן התחילו לשיר ‘לסבית’, אז ברחתי”.

"עברתי לא מעט בריונות, אבל התמודדתי עם זה יפה, כי כבר עברתי את זה כשהייתי ילדה", סימפסון ממשיכה, "התפללתי על כל האנשים שאומרים עלי דברים רעים, כי רציתי שאלוהים יכניס אהבה בליבם”.

את הפגיעה סימפסון מתארת לפרטים בספרה. זה התחיל כשהייתה בת שש, במפגש משותף בין משפחתה למשפחה של חברים קרובים להוריה. במהלך המפגשים הללו, התרחשו כשלוש פעמים בשנה, הלינו את הילדות, ג’סיקה, אחותה אשלי, והילדה מן המשפחה השנייה באותו החדר.

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

“אחרי שכיבו את האורות, הרגשתי את הידיים שלה עלי”, כתבה ג’סיקה בספר שלה. "זה התחיל בדגדוג בגב, והמשיך לדברים שנעשו יותר ויותר לא נעימים. בפעם השנייה שפגעה בי, זה היה בזמן ביקור אביב, ואשלי הייתה באותה המיטה איתנו".

"שכבתי בין שתיהן, נחושה להגן על אחותי הקטנה מפני המפלצת. לא רציתי שתיגעל כמוני. במשך שש שנים, הילדה הזאת פגעה בי בזמן ביקורים משפחתיים... בסופו של דבר זה כבר לא התרחש רק בלילה. היא הייתה משכנעת אותי להיכנס איתה לארון, או התמהמה עד שנותרנו שתינו לבד. היא הייתה מתגנבת לחדר המקלחת לצפות בי בזמן שהתקלחתי. לא ידעתי איך לחמוק ממנה".

>> 12 סוגים של שיימינג נפוצים בקהילה הגאה

>> עידן חדש: הדמויות הגאות השתלטו על המסכים

לד"ר אוז היא מספרת שנודע לה כי אותה ילדה סבלה מהתעללות מינית גם היא, ואף דיברה שנים אחר כך איתה ועם אמה. רק בגיל 12 אזרה אומץ וסיפרה להוריה על ההתעללות, ששמו סוף בו במקום לביקורים המשפחתיים הללו, ולא חזרו לדבר על התקרית לאחר מכן.

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on