ארצות הברית: ראש עיריית ניו יורק, ביל דה בלאסיו, פרסם הוראות שהופכות את תאי שירותים בעיר לנטולי מגדר. מקומות בהם יש תא שירותים או מלתחה אחת יחויבו לסמן את הכניסה אליהם, ולציין כי המקום "ניטרלי" מבחינה מגדרית. אין לאסור או למנוע מחברי הקהילה הטרנסג'נדרית להשתמש בחללים האלה, וזאת בשונה מתאי שירותים מסומני מגדר, שהכניסה והשימוש בהם נותרו סוגיה מורכבת לטרנסים וטנרסיות ברחבי ארה"ב. כמו כן, הפרסום של ראש העיר קובע כי אנשי חוק ובעלי דירות מחויבים לפנות לאנשים בכינוי גוף לפי בקשתם, בלי קשר למה שמצוין בתעודת הזהות שלהם.

אסטוניה: החוק שמאשר נישואים גאים נכנס לתוקף אמש. הצעת החוק עברה בפרלמנט האסטוני כבר במהלך 2014, אולם המדינה טרם הסדירה את החוקים הנלווים, שמסדירים, בין השאר, הסדרי ממון, תקנות אימוץ ואת הליכי הגירושין הנדרשים. לפיכך, המליץ הפרלמנט המקומי לזוגות חד מיניים שלא להינשא מיד, ולהמתין לחקיקה מלאה בנושא. האסטונית שלנו מעט חלודה, אבל אם הבנו נכון את גוגל טרנסלייט, מגיע לכם אֶנֵסוּבי (õnnesoov ) גדול מאיתנו.

טורקיה: חליל איברהים דינצדג, שופט כדורגל לשעבר, זכה בתביעה שהגיש נגד התאחדות הכדורגל של טורקיה, לאחר שזו הוציאה אותו מהארון, והדיחה אותו ב-2009 מתפקידו עקב נטייתו המינית. על ההתאחדות נגזר גם לשלם לו פיצויים בסך 23,000 לירות טורקיות, שהן כ-32,000 ש"ח. על אף שהומוסקסואליות אינה נחשבת לפשע בטורקיה, היא עדיין איננה מעוגנת בחוקים מונעי אפליה, והמדינה אינה מכירה בשום צורה זוגיות חד מינית. דינצנג אמר שבכוונתו לערער על סכום הפיצוי, אבל שהוא מקווה שהמקרה שלו יהווה תקדים למקרים דומים בטורקיה.

גלקסיה רחוקה מאוד: מעריצי "מלחמת הכוכבים" יוצאים מגדרם מהאפשרות לזוגיות גאה ראשונה במותג הסרטים המגה מצליח. בראיון לאלן דג'נרס, רמז אוסקר אייזק, כוכב "הכוח מתעורר", שהופך לאט אך בבטחה לסרט הכי מצליח בהיסטוריה, שייתכן ומתרקם סיפור אהבה בין דמותו (פו) לבין דמותו של פין, בגילומו של השחקן ג'ון בויאגה. על אף שבסרט עצמו לא מופיעה התיחסות מפורשת לשום סיפור אהבה בין הדמוית החדשות, המעריצים מפציצים את הרשת ביצירות שמציגות את פו ופין כנאהבים, נעימים וכן, חתיכים. הנה כמה דוגמאות:

http://cargsdoodles.tumblr.com/post/135612644519/so-how-long-do-i-have-to-wait-till-theres-some

http://freylart.tumblr.com/post/136483442378/big-spoon-little-spoon

http://wemustneverever.tumblr.com/post/136496574524/like-if-you-like-dying-and-being-dead-selfie-with