המפיקים של תכנית הדייטינג האמריקאית "?Are You The One", המשודרת בערוץ MTV מאז 2014 לאורך 8 עונות, אספו קאסט להט"בי מלא לעונה חדשה, שנקראת בקצרה "?AYTO". סדרת הריאליטי החדשה מצולמת לרוב בלוקשיין מהמם וחמים לצד הים, ומתחילה משתי קבוצות, של הבנים ושל הבנות.

המפיקים בחרו מראש את "הזיווג המושלם" של כל אחד ואחת, באמצעות שאלון של אלפי עמודים וגם פשוט לפי שיקול דעתם, ושמרו זאת בסודהמתחרים צריכים, אחרי שעברו אתגרים ודייטים, לבחור מדי פרק מיהם הזיווגים המושלמים, בתקווה שבחרו נכון והתקרבו עוד צעד לפרס הכספי.

עד סוף העונה על כל המתחרים למצוא את הזיווג המושלם, כדי לזכות בפרס הגדול של מיליון דולר. כמובן, בעונות 1-7 היו צריכים להתאים את הזוגות זכר ונקבה, אבל בעונה 8 החליטו לשנות כיוון. הפורמט כבר לא מחייב לבחור זוגות של זכר ונקבה, גם כי כל הקאסט מזדהה כבי/פאנסקסואלי, וגם מפני שכל הקאסט נמצא על הרצף המגדרי. העונה החלה ב-16 ביוני, ועד כה נמצאו ואושר רק זיווג מושלם אחד, של אשא וברנדון.

הקאסט כולל את באסיט שאטו, שלא מזדהה על הרצף המגדרי ועונה להגדרה פאן-סקסואל. גם קאי ווס מגדיר את עצמו כא-בינארי, אך גם כטרנס-גברי, כלומר שהוא בהליך מעבר מגדרי ללא מטרת יעד מוגדרת או בינארית. בנוסף נמצאת פייג’, המזדהה כבי-סקסואלית ויצאה מהארון זמן קצר לפני שהצטרפה לתכנית, כחלק ממטרתה לצאת מהארון מול כל הצופים בעולם.

>> הפקיד במשרד הפנים אמר לי: "אתה לא אבא שלהן"

>> נעם ובן זוגו התנשקו בין קהל של דתיים - ואז זה קרה

הצופים נסערו בשל השפע הלא רגיל של סצנות לא הולמות לסביבת עבודה, אם להשתמש במונח האמריקאי, ובפרק אחד התנהלה חמישייה שעוררה לא מעט רגשות, אבל באסיט שאטו טוענ.ת שלא צריך לקשר בהכרח את הגישה המתירנית הזו לזהויות להט"ביות. "נראה לי שסטרייטים גם עושים חמישיות וגם להם יש מערכות יחסים מבולגנות", אמר.ה שאטו, "כולנו עושים דייטים באותה הדרך. כולנו פשוט רוצים למצוא אהבה".