האחים הגאים של הסלבס (צילום: Charles Eshelman, GettyImages IL)
אן ומייקל האת'וואי | צילום: Charles Eshelman, GettyImages IL

אן ומייקל האת'וואי

בראיון שנתנה למגזין GQ הבריטי מסבירה אן האת'וואי למה הפסיקה להיות קתולית: "כל המשפחה המירה לאנגליקניזם אחרי שאחי הבכור יצא מהארון. למה שנתמוך בארגון שלא מוכן להכיר באחי?". אן פעלה למען נראות להט"בית בעבר, ועל התפקיד שלה ב"הר ברוקבק" אמרה, שהעובדה שהסרט מספר סיפור של אהבה אחרת שווה יותר מכל הפרסים שלהם היה מועמד.

האחים הגאים של הסלבס (צילום: Gettyimages IL)
אדם ומייקל לווין | צילום: Gettyimages IL

אדם ומייקל לוין

"אני יכול לנטרל בקלות כל טיעון שמיניות היא העדפה נרכשת", הצהיר חבר להקת מארון 5 אדם לוין למגזין אאוט בשנת 2011, "סמכו עלי, נולדים עם זה. אחי מייקל גיי וידענו את זה כשהיה בן שנתיים. כולנו ידענו".

אין תמונה
קולטון וג'ושוע היינס

קולטון וג'ושוע היינס

גם לפני שכוכב הסדרה "החץ" קולטון היינס יצא בעצמו מהארון, הוא הפגין יחס קרוב לאחיו ג'ושוע ולבעלו סקוט. בתם וורן קוראת לקולטון בשם החיבה "דוד קוקו".

האחים הגאים של הסלבס (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
כריס וסקוט אוונס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

כריס וסקוט אוונס

סקוט, גיי מוצהר ואחיו של "קפטן אמריקה" כריס אוונס, גילם את השוטר ההומו אוליבר פיש בסדרה "one life to live" והופיע לתפקידי אורח ב"חוק וסדר" ו"צווארון לבן". "הם האנשים הכי מצחיקים שאני מכיר", אומר כריס על סקוט וחבריו. כריס מאמין שהוא וסקוט דומים, "אבל הוא גבוה ממני בשני ס"מ ושזוף ב-4 גוונים יותר ממני. הוא איש צעיר וכשרוני. תאמינו לי, הוא דואג לעצמו יופי".

האחים הגאים של הסלבס (צילום: Gettyimages IL, getty images)
מדונה וכריסטופר צ'יקונה | צילום: Gettyimages IL, getty images

מדונה וכריסטופר צ'יקונה

בנוסף להיותו אח של מדונה, כריסטופר צ'יקונה עבד כרקדן, סטייליסט, במאי ומעצב פנים של מלכת הפופ לאורך השנים. השניים נתקו קשר בשנים האחרונות בעקבות סכסוך על ספר אוטוביוגרפי שפרסם כריסטופר "החיים עם אחותי מדונה", בו הוא טינף עליה בלי חשבון.

האחים הגאים של הסלבס (צילום: Getty Images, GettyImages IL)
קולין ואימון פארל | צילום: Getty Images, GettyImages IL

קולין ואימון פארל

השחקן האירי קולין פארל היה השושבין בחתונה של אחיו אימון עם בחיר לבו סטיב לפני שנים. נדמה שהאחים פארל תמיד עוזרים זה לזה, קולין אפילו שילם על החתונה ועזר לבחור טבעות.

האחים הגאים של הסלבס
קווין ודון סמית'

קווין ודון סמית'

קווין סמית' AKA סיילנט בוב, מספר בראיון טלוויזיה על אחיו דון, נשוי לגבר והולך לכנסיה בימי ראשון. "אני מכיר את אח שלי, הוא בחור טוב, הולך לכנסיה ולא עושה רע לאף אחד, ועדיין יש פנאטים דתיים ופוליטיקאים בגרוש שאומרים לו: שנה את דרכך, אתה הולך לגיהינום!". לקווין יש מסר ברור בשבילם: "תצא לאח שלי מהמיטה, חבוב!".

אריאנה גרנדה ואחיה פרנקי (צילום: Stuart C. Wilson, GettyImages IL)
אריאנה ופרנקי גרנדה | צילום: Stuart C. Wilson, GettyImages IL

אריאנה ופרנקי גרנדה

סנסציית הפופ ושיאנית המדיה החברתית אריאנה גרנדה היא תומכת נלהבת של אחיה פרנקי, עד כדי כך שלקחה על עצמה לנהל את חשבון הטוויטר שלו בזמן ששהה בבית האח הגדול. שם הסתבר שהוציאה אותו מהארון בשוגג בראיון שנתנה למגזין שנים קודם לכן.

האחים הגאים של הסלבס (צילום: Grant Lamos IV, GettyImages IL)
ג'ורדן וג'ונת'ן נייט | צילום: Grant Lamos IV, GettyImages IL

ג'ורדן וג'ונת'ן נייט

היו אלה תחילת שנות ה-90, נערות ונערים אמריקאים הפילו עצמם לרגלי האחים נייט, חברי להקת הבנים The New Kids on the Block. ג'ונת'ן אישר את ההשערות בנוגע לנטייתו המינית רק בשנת 2011 בהודעה שעושה שימוש מופתי בפאסיב-אגרסיב. "תמיד הייתי פתוח ולא הסתרתי את היותי הומו! מסתבר שכדי שהומו יהיה דמות ציבורית הוא צריך להופיע על שער מגזין עם הכותרת 'אני גיי'. אני מתנצל שלא נהגתי כך אם הציפיות כלפי היו כאלה!", פרסם אונליין.

האחים הגאים של הסלבס
ריאן ולויד קוואנטן

ריאן ולויד קוואנטן

"לויד היה בן 18 בערך כשיצא מהארון, ואני יכול להגיד את זה מכל הלב שמאותו רגע הוא השתנה לטובה", כך מעיד כוכב "דם אמיתי" ריאן קוואנטן על אחיו לויד, "היופי הצרוף של מי שהוא באמת יצא החוצה".

אין תמונה
קלואי גרייס, טרוור וקולין מורץ

קלואי גרייס, טרוור וקולין מורץ

מוכרת כקארי, או ה'איט-גירל' מהלהיט "קיק-אס", קלואי גרייס מורץ מספרת על האחים הגאים שלה: "שני האחים שלי הומואים. הם קיבלו יחס נוראי עד שהתבגרו ולמדו איך להתמודד עם זה. אני אמחק אותך ואחסום אותך ולא תוכל להיות חלק מהחיים שלי אם תגיד מילה רעה אחת על האחים שלי".

האחים הגאים של הסלבס (צילום: Gettyimages IL)
מקס וצ'ארלי קארבר | צילום: Gettyimages IL

מקס וצ'ארלי קארבר

אמנם התאומים מקס וצ'ארלי נולדו במזל אריה, אבל הקשר ביניהם כתוב בכוכבים. הם גילמו תפקידים ביחד מאז "עקרות בית נואשות" ועד "זאב צעיר" ו-"The Leftover". ברגע שצ'ארלי חשף את נטייתו המינית, מקס היה שם בשביל לתמוך בו וצייץ בטוויטר: "אוהב אותך תמיד".

האחים הגאים של הסלבס (צילום: Gettyimages IL)
ריצ'ארד ודייויד גיר | צילום: Gettyimages IL

ריצ'ארד ודייויד גיר

הג'נטלמן מ"אישה יפה" תמיד היה בעד הקהילה הלהט"בית. את אחיו דייויד, מרצה באוניברסיטת קליפורניה ואקטיביסט גאה, הוא מתאר כמי שהביא לו השראה בחייו: "אחי התחתן בזמן הקצר בו נישואים גאים היו מותרים בקליפורניה. יש לו שני ילדים והוא אבא נפלא".

>> "אמרו שזה מגיע לי כי אני שוכב עם כולם"

>> נער בן 13 התאבד אחרי שנים של התעללות הומופובית

>> חשבו שבנם וחברו הטוב הם זוג - ואז קיבלו את הסרטון הזה