מאז יצא הסרט הראשון של ג'יימס בונד ב-1962 גילמו את דמותו של קיו (Q), ראש חטיבת המחקר והפיתוח הבדיונית של השירות החשאי הבריטי, ארבעה שחקנים: פיטר ברטון, שגילם את קיו בסרט הראשון, דזמונד לואלין האגדי, שגילם את התפקיד במשך 36 שנה, ג'ון קליז בהופעה בודדת בסרט "למות ביום אחר", ובן ווישו, שמגלם את דמותו של קיו מאז "סקייפול" שיצא בשנת 2012. 

למרות שהדמות החשובה והמוכרת הופיעה כמעט בכל הסרטים בסדרה, מעולם לא הופיעה בהם אף אמירה או רמז שיכולים להעיד על חייו הרומנטיים של האדם שאחראי על כל הגאדג'טים המשוגעים של הסוכן החשאי. זאת אומרת, עד הסרט החדש בסדרה, "אין זמן למות". 

דניאל קרייג ובן ווישאו  (צילום: דניאל קרייג:  Samir Hussein/WireImage | בן ווישאו: Stephane Cardinale/Corbis, GettyImages)
דניאל קרייג ובן ווישאו | צילום: דניאל קרייג: Samir Hussein/WireImage | בן ווישאו: Stephane Cardinale/Corbis, GettyImages

ה"יציאה מהארון" של קיו בסרט כל כך נונשלנטית ומופיעה כבדרך אגב, שכמעט אפשר לפספס אותה. בסצנה הקצרה המדוברת, מגיע בונד (דניאל קרייג) יחד עם איב מאניפני (נעמי האריס) לביתו של קיו, בזמן שזה מכין ארוחת ערב לדייט אינטימי. קיו אז פונה לשניים, מזרז אותם, אומר שהוא מחכה לדייט שלו וכי "הוא עומד להגיע בכל רגע". 

התגלית הקטנטנה הזאת לא מגיעה עם צילומים של קיו בספידו ואף דגל גאווה לא תלוי בסלון ביתו, אבל ההתייחסות המינורית הזו, בפעם הראשונה, על חייו האישיים של קיו, הפכה את הדמות האהובה באופן רשמי לחבר קהילת הלהט"ב. המעריצים, שחשדו במשך שנים ארוכות שיגיע יום בו האירוע הזה יקרה, ניצלו את הרשתות החברתיות לחגיגה.

וישו עצמו התראיין לפני צאת הסרט למגזין אטיטיוד וקיווה שהשחקן הבא שיכנס לנעליו של הסוכן החשאי יהיה גיי, זאת בלי קשר למיניות של בונד של עצמו. "זה יהיה מאוד יוצא דופן ואני אשמח לראות את זה קורה", אמר. "אני מאמין שאנחנו צריכים לעבוד על זה שכל אחד, לא משנה מה המיניות שלו, יוכל לשחק כל דמות, במיוחד כזאת. זאת תהיה קדמה אמיתית".