בישראל מדברים בשבוע האחרון לא מעט על הצעת הנישואין של יועץ התקשורת שמואל חוגי לבן זוגו הלוחם דניס קובל, שהפכה ויראלית בכל רחבי העולם וזכתה לסיקור תקשורתי אפילו בטורקיה, אבל בלונדון ואוסטרליה כולם מדברים על הצעת נישואין גאה שהתרחשה במהלך הופעה של קיילי מינוג - ובעיקר על התגובה של הזמרת להצעה שהגיעה בהפתעה. 

במהלך ספיישל טלוויזיוני של מינוג שצולם בלונדון, An Audience With Kylie, הזמרת שוחחה עם הקהל בין השירים וענתה לשאלות שלהם, אבל לאחד האנשים בקהל איתם מינוג שוחחה לא הייתה שאלה לזמרת, אלא לבן הזוג שלו שישב לצידו. 

הגבר, ששמו לא מצוין בסרטון שרץ ברשתות החברתיות, הודה לזמרת על כך שבחרה לשוחח איתו והעניקה למשפחתו ולו רגע בלתי נשכח, אבל הודה כי השאלה שלו לא מיועדת לזמרת אלא לבן זוגו, מרטין, שהוא גם מעריץ גדול של מינוג. "מרטין, התינשא לי?", שאל הגבר את בן זוגו לקול תשואות הקהל ולתדהמתה של הזמרת, שלא ציפתה להצעה. 

מרטין, שהיה המון בעצמו מהרגע, פנה באותו רגע למינוג ושאל אותה מה כדאי לו לענות. היא כמובן נתנה את ברכתה בהתלהבות, ובני הזוג נרגשים התחבקו בזמן שכל הקהל מחא להם כפיים. "האם הדבר הזה באמת קרה כרגע?", שאלה מינוג את הקהל הנלהב, לפני שפנתה אל בני הזוג ושאלה אותם מתי הם הכירו. בני הזוג סיפרו לזמרת שהם למעשה הכירו בהופעה שלה, מה שהפך את הרגע למרגש עוד יותר והוביל את הזמרת לרדת מהבמה ולחלק חיבוקים חמים לכל המשפחה. צפו: