יא אללה שלכם. חשבתם שנולדתם ראשי ממשלה. עופר שלח עזב את לפיד בטריקת דלת רק לפני כמה שבועות כי לפיד לא דמוקרט ולא מאמין בפריימריז ולא מספיק שמאל בועט. הוא רץ להקים מפלגה לא דמוקרטית ולא שמאלנית "לטובת כל העצמאים שנפגעו בקורונה", ומצא את עצמו עם פחות מחצי אחוז תמיכה בסקרים. בוגי שלנו, שלא עבר אף פעם את אחוז החסימה, גם עזב את לפיד בטריקת דלת כדי להקים את מפלגת תלם מחדש ולגלות שוב שלא רק שהוא לא עובר את אחוז החסימה, הוא קרוב בסקרים לאפס עוד יותר משלח. רון חולדאי, זה כבר סיפור עצוב ממש. איך בפעם הראשונה ב-22 שנה שירד מהקומה ה-12 בבניין העירייה בתל אביב לרחוב גילה כמה הציבור חושב שהוא הפך מנותק בשנים האחרונות וראש עיר שכשל בקורונה בעיר לא פחות מנתניהו במדינה. וניסנקורן, עד לפני שנייה כוכב מפגיני בלפור שקיבל הצעה מלפיד להיות מספר 2 וטרק עליו את הדלת, התחבר לחולדאי. על גנץ שמתעקש לרוץ שוב אין אפילו מה להוסיף מילה.  

שלח, בוגי, חולדאי, ניסנקורן וגנץ, כולם ראשי ממשלה בעיני עצמם, לא רק שחגים מעל ומתחת לאחוז החסימה, לא רק שהם במומנטום של התרסקות, כמו שמשון הם יפילו איתם את כל מחנה הליברלים לתהום ויעבירו את ביבי בפעם הרביעית את מחסום ה-61. כי את זה צריך לזכור: מי ששורף למחנה שלו מאות אלפי קולות כשהוא לא עובר את אחוז החסימה, מעניק בעצם חצי ממאות אלפי הקולות למפלגה הגדולה בצד השני - שזה נתניהו. וככה נותן לו את השניים-שלושה מנדטים שחסרו לו בשלוש מערכות בחירות להקים את ממשלת החלומות שלו שתאפשר לו חוק צרפתי ושלום ולא להתראות למשפט.

קמפיין בחירות זה כמו המידוריאמה בנינג'ה ישראל. לא הצלחת פעם אחת לטפס, הלך עליך. וזה מה שקרה לשלח ובוגי וחולדאי וניסנקורן וגנץ. וביום חמישי הבא יישמע הבאזר. ועדת הבחירות סוגרת את הדלת ולא ניתן יהיה יותר להתאחד. 4 בפברואר זה ה-D Day.

אין דרך נעימה לומר את זה: חבורת גברים מפוצצי אגו שלא טופלו שנים על ידי פסיכולוג טוב, הולכת לזרוק מחנה שלם של ליברלים לים. מחנה שבשלוש מערכות בחירות עמד על תוצאה של בין 60 ל-65 מנדטים. חבורה של גברים מפוצצי אגו הולכת לזרוק לפח את המחאה האזרחית הכי ארוכה בתולדות המדינה של מאות אלפי ישראלים שעמדו על הגשרים ובצמתים וברחובות ובבלפור כדי שהמציאות תשתנה. חבורה של גברים מפוצצי אגו עומדת לתת לראש ממשלה שכשל בטיפול בקורונה יותר ממה שגולדה כשלה ביום כיפור את האם-אמא של המתנות: אפשרות למלט את עצמו ממשפטו.

המפתח לפתרון הברדק שלא היה כמותו במחנה הליברלים נמצא מתחת לפנס. או כמו שהיא אוהבת לומר, המפתח נמצאת כאן מול העיניים שלנו: תגידו, בנים, מה הבעיה שלכם שמרב תוביל?

בניגוד אליכם מיכאלי לא מצמצה. סירבה להתמנות לשרה ולשבור את המילה שלה לבוחרים ולמרות שלא גילחה את השפם כמו פרץ, נשארה מחוץ לקואליציה. ולמרוץ שפרץ ושמולי זרקו אותה מחוץ לגלגלי האוטובוס של מפלגת העבודה, סירבה למות. עשתה אופוזיציה של לוחמת יחידה, נלחמה על הצדק שלה בבתי המשפט וכפתה על פרץ ושמולי לקיים פריימריז בעבודה שבהם ניצחה בנוק אאוט. ומהרגע שניצחה היא טיפסה על המידוריאמה בהצלחה. היא חצתה את הקיר האימתני של הנינג'ה. מה ששלח ובוגי וחולדאי וניסנקורן וגנץ לא הצליחו. לראשונה מפלגת העבודה שנמחקה לאפס עוברת יפה בכל הסקרים את אחוז החסימה.

זה הזמן בנים, שלח ובוגי וחולדאי וניסנקורן וגנץ להראות שאתם מבינים את הזמנים. שאתם מזהים את התדר. מנהיגות נשית מובילה כעת את העולם. את המאבק בקורונה עם האמון הציבורי הכי גדול מובילות נשים: אנגלה מרקל בגרמניה, ג'סינדה ארדרן בניו זילנד, סאנה מרין בפינדלנד, ארנה סולברג בנורווגיה, טסאי אינג ון בטיוואן. ורק השנייה הושבעה סגנית נשיא ראשונה בהיסטוריה באמריקה: קמלה האריס.

שלח ובוגי וחולדאי וניסנקורן וגנץ: זה הזמן שתפתחו יחד קבוצת וואטסאפ ותצרפו אחרונה את מרב מיכאלי ואז תודיעו לה כולכם: אחרייך, מרב. זה הזמן שלך. תובילי ואנחנו אחרייך. וברגע אחד אתם לא רק תעברו את אחוז החסימה, אתם תהיו בתוצאה דו מספרית. ברגע אחת אתם תצילו את מחנה הליברלים מתבוסה. ברגע אחד אתם תדליקו חשמל ותקווה. ברגע אחד תוכיחו שלמרות שנכשלתם בטיפוס על המידוריאמה אתם מנהיגים. ושבעיקר: ניצחתם בנוק אאוט את האגו שלכם.

בנים, תכניסו לכם טוב-טוב לראש: זה הזמן של מרב להוביל.