הבידוד והסגר הוציאו יצירתיות מדהימה מבני האדם שמסביב לגלובוס. בארצות רבות החופים עדיין סגורים, למרות שהשמש זורחת, ותינוקות מתוקים נאלצים לדחות את הפעם הראשונה שלהם בים. יש בכך גם פלוסים. תינוקות קטנטנים ימצאו את עצמם, ב-99 אחוזים מהמקרים, מבלים את הביקור הראשון בים בקרב סוער עם ההורים, שינסו ללא הועיל לגרום להם להפסיק לאכול חול.

@mamaofgingers

Ran out of time sound like an idiot but stay tuned for pt 2! ##cheerios ##sand ##WorldOceansDay ##fyp ##foryoupage ##babiesoftiktok

♬ original sound - mamaofgingers

אמהות אמריקניות מצאו פתרון קורונה נחמד לכל הסיפור הזה, שמחד מביא את חוף הים הביתה, ומאידך שומר על קיבת התינוק נטולת גרגירים שלא אמורים להיות בה. כל מה שצריך זו קופסת צ׳יריוס ומערבל מזון. בעזרת טחינה מהירה של דגני הבוקר העגולים האהובים מתקבל חול צהבהב ומתוק, בעל מרקם ומראה מושלמים, שניתן להניח בקופסה עמוקה, להוסיף כמה כלי משחק לים, ולחוות בבית (ועדיף בחצר) קצת אווירה של חופש וקיץ.

@_zoemi2

Sensory play ##cheerios ##fyp ##NotOneThing ##babybullet ##sensory

♬ Laxed (Siren Beat) - Jawsh 685

@biestmodelv

##duet with @elleannachristine ##NotOneThing ##momhack ##momsoftiktok ##reactionvideo ##coolmoms ##babyhack ##cheerios ##babiesoftiktok ##fyp ##biestmode ##omg

♬ Laxed (Siren Beat) - Jawsh 685

החול מצויין כמשחק חושי לילדים, וסרטון טיקטוק ויראלי ששיתף את הטריק זכה למיליוני צפיות. במקביל, קבוצות הורים מסביב לעולם העבירו את החול הטעים ביניהן, וההסכמה חד משמעית: מדובר בגאונות.