גם הצרכנים הנבונים ביותר נופלים. עגלה שנראתה כמו יצירה טכנולוגית מושלמת בחנות מתגלה כבלתי פרקטית בעליל, ומוחלפת אחר כבוד בטיולון ב-200 שקל. מנשא שהייתם בטוחים שהתינוק יגור בו, רק שלו היו תכניות אחרות. משאבת הנקה שמוציאה מים מסלע, עבור תינוק שמסרב לשתות אפילו טיפת חלב שלא ישירות מהציצי, ועוד המון פריטים שדווקא נראו לכם שימושיים ומעולים, אבל הכזיבו.

אבל מה עם פריטים שמלכתחילה גורמים לכם לחשוב מי (ולמה, למען השם) חשב עליהם? דברים כל כך דביליים, שלא ייאמן איך מישהו בכלל היה מסוגל לייצר? קבלו רשימה של מוצרי התינוקות הכי מטופשים מאז המצאת הביצית.

1. בובות פרווה בצורת חיידקים

אם גם אתם מאמינים שחשוב לחנך את הילדים מגיל צעיר, להקנות להם ידע ולפרוש בפניהם את קסמי המדע – תקנו להם אנציקלופדיה. הבובות האלה, שכל אחת מהן אמורה לייצג חיידק או נגיף, עונות לשמות המלבבים "כלמידיה", "הרפס" ו"שלבקת", והן ממש לא הצעצוע שהתינוק שלכם צריך.

אין תמונה
רוצה לישון היום עם הרפס, חמודי?

2. קעקועים לתינוק

הם אמנם יורדים אחרי כמה ימים, ודווקא הפעם התוכן שלהם לא גס או טפשי, אבל בהחלט לא ברור למה הם טובים.

אין תמונה
נו, למה זה טוב?

3. דלי רחצה לתינוק

נכון שלא תמיד צריך לקנות מוצרי תינוקות מיוחדים, ונכון שזה חסכוני במים, קטן ואינטימי. ולמען האמת יש לא מעט הורים שמוכנים לשלם לא מעט כסף על אמבטיות המיני האלה. אבל למען השם, למה הן חייבות להיות מעוצבות כמו דלי ספונג'ה?

אין תמונה
ובמים שנשארים אפשר לשטוף את הבית. אפילו בלי להחליף את הדלי

4. בושם לתינוק

וכאן השאלה המתבקשת, שיכולה להתאים לכל מוצר ברשימה, היא למה? אין תחליף לריח התינוקי המשכר הזה, לקפלים הרכים שמדיפים ריח של זיעה מתקתקה ולפה הקטן שמפיץ הבל חלבי לכל עבר. למה שמישהו ירצה להתיז על כל זה בושם תעשייתי? נסתרות הדרכים.

אין תמונה
אם אפשר היה: בושם של תינוק, ולא בושם לתינוק

5. נעלי עקב לתינוקות

סורי קרוז החמודה הפכה למוקד של לעג ובוז עולמיים אחרי שנעלה נעליים עם עקב רחב של שני ס"מ, אבל במקרה הזה מדובר בהגזמה פראית במיוחד. מעבר להדפס הצעקני, מדובר בפריט שכולו זועק "יצחק קדמן, ויפה שעה אחת קודם". יהיו לילדה מספיק שנים להרוס לעצמה את הגב באופן עצמאי, תנעלו לה סניקרס.

אין תמונה
שלום, הגעתי למועצה לשלום הילד?

6. בגד גוף עם מטלית רצפה

מכירים את זה שאתם לבושים, ריחניים ורחוצים, ואז מבקשים מכם לזרוק את הפח, כי אתם כבר ממילא בדרך החוצה? נו, אז למה שהתינוק שלכם לא יירתם למאמץ המשפחתי, ויחסוך כמה שקלים על עוזרת כשהוא מנסה לזחול? ובכן, אולי כי הוא בן חצי שנה?

אין תמונה
הגיע הזמן שתעשה משהו באמת, חוץ מלישון ולאכול

7. בגדי תינוקות עם כיתובים מוגזמים

מוגזמים? בלשון המעטה. מכירים את בגדי הגוף החמודים עם הכיתובים המצחיקים? "חיית לילה", "שעון מעורר" וחבריהם? ובכן, בתרגום חופשי, על בגד הגוף הזה כתוב "ח*א של דברים קורים כשרוקדים בעירום", ולמי שהבריז משיעורי אנגלית, יש גם ציור של חשפנית על עמוד. בהחלט הרושם שהייתם רוצים לעשות על הדודה בחגים.

אין תמונה
קצת נסחפתם, לא?

8. ספר לתינוק עם "הרשימה שחורה"

אינפנטילי ונמוך, אמנם, אבל תודו שיש בו גם חן מסוים. בספר הזה לא תמלאו משפטים מרגשים על המילה הראשונה שהתינוק אמר והפעם הראשונה שהוא חייך, אלא תענו על שאלות כמו "האדם הראשון שהוא עשה עליו פיפי" או "מי מדד לו חום בטוסיק פעם ראשונה". 

אין תמונה
יומני היקר, היום התינוק הקיא לראשונה על אבא

9. פאה לתינוקות

חלק מהתינוקות נולדים עם רעמה מפוארת, ואחרים מגיעים ליום הולדת שנה עם פדחת כמעט חלקה. ועדיין, לא בטוח שיש הורה שישקול ברצינות לקנות לתינוק שלו פאה, שנראית כאילו נתלשה היישר מראשה של דורה. 

אין תמונה
יש גם בתלתלים?

10. ביקיני לתינוקות

עניין דימוי הגוף שאנחנו מעצבים לילדינו הוא תמיד בעייתי. אנחנו לא רוצים שירגישו שהגוף הוא משהו שיש להתבייש בו, ומצד שני: לא רוצים שיהיו חופשיים מדי איתו. מה שבטוח הוא שביקיני משולשים זעיר ופרובוקטיבי, במיוחד כשהוא בא עם שרשרת שהביטוי "סכנת חנק" הומצא עבורה – זו לא התחלה טובה במיוחד.

אין תמונה
קומפלט עם השרשרת?
>> וכמה עלה המוצץ שלכם? קבלו הצצה למוצרי התינוקות הכי יקרים בעולם