תינוקות בספלים
הלהיט החדש ברשת: תינוקות בספלים
כולם כבר יודעים שחופשת לידה היא לא באמת חופשה, אבל מה לעשות – בין החלפה, הנקה והרדמה קורה שהאמהות משתעממות קצת. אז אחרי שחרשנו את הפורומים, קיפלנו 15 חיתולי טטרה שיצאו מהכביסה  ואידינו קישואים ובטטות לרוב, מה מתבקש יותר מלהשתעשע עם המצלמה? אחרי טרנד הקייקסמאש שהפגיש בין תינוקות לעוגות מעוצבות, אופנת "צילומי המלאכים", ואחרי שאמהות ברחבי העולם דחקו את היצירתיות שלהן לקצה בניסיון להפיק תמונות אמנותיות של התינוק בסגנון הגברת היפנית הזו מגיע הטרנד הבא – קצת פחות אמנותי, הרבה יותר טפשי אבל קסום בדרכו המיוחדת – ספלי התינוקות.

שותה קפה? תכיני את המצלמה

הכוונה היא לא להדפסת תמונת התינוק על ספל, שיזכיר להורים את התינוק שלהם כל אימת שיילכו למטבחון כדי להכין לעצמם נס, אלא צילום שגורם לתינוק להיראות כאילו הוא שוחה להנאתו בתוך ספל עצום ממדים. אין צורך באביזרים מיוחדים או ספלי ענק, וכל הציוד הנדרש מסתכם בספל רגיל, מצלמה ותינוק. ומכיוון שיש להניח שאם יש לכם תינוק אתם שותים לא מעט קפה כדי לשרוד, אפשר לשער שהצילום של שניהם יבוא לכם בטבעיות. פשוט מקמו את הכוס קרוב יותר למצלמה, ותנו לנפלאות הפרספקטיבה לסדר לכם צילום הורס.

תינוקות בספלים
לא מספיקים לשתות? תצלמו במקום
את הטרנד התחילה אילנה ווילס, אמא אמריקאית שמתחזקת אתר הומוריסטי פופולרי להורים. ביום הפיגוע במרתון בוסטון היא התלבטה אם להעלות פוסט משעשע כרגיל, והחליטה לצלם את התינוק שלה בתוך ספל – לא מצחיק, אבל בהחלט מעלה חיוך. "אני מאוד גרועה במצבים כאלה, ואף פעם לא יודעת מה להגיד שלא יישמע שחוק", כתבה ווילס. "למי מכם שזקוק לחיוך, הנה תמונה נחמדה שצילמתי". בתוך כמה שעות הטרנד עשה לו כנפיים, והרשת נמלאה בצילומי תינוקות מסופללים.  אנחנו אומרים: לכו על זה. גם ככה הם ישנאו אתכם בגיל ההתבגרות. 
תינוקות בספלים
רגע של קודאק, גרסת 2013
תינוקות בספלים
קפה מישהו?
תינוקות בספלים
נראה לכם מגניב? תשלחו לנו את הגרסה שלכם
_OBJ

נשמע לכם מגניב? תנסו את זה בבית ותשלחו לנו למייל המערכת

>> סיפורי ירידת מים: הריוניות מספרות על הרגע בו הכל נרטב
>> מי שופט גוף של אישה בהריון?

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של 9 חודשים