ליהיא גרינר
שומר מסך: סלפי בבית
מי נמצא ברשימת הפייבוריטס שלך לשיחות?

"Well, אני מדברת הכי הרבה עם ענבל, החברה הכי טובה שלי והשותפה שלי לעסק ועם יוסי בעלי. ענבל היא השותפה שלי בסאנשיין קוסמטיקס ואנחנו מדברת גם על עסקים וגם על החיים שלה, שהם הרבה יותר מעניינים משלי כי היא רווקה. היא לוקחת אך ורק את העצות שלי על מה שקורה לה בחיים.

"ליוסי אני שולחת תמונות של מייקי ואז (בנה של גרינר, א"ר) הוא מתקשר לומר כמה שהוא אוהב אותו ומתגעגע אלינו או תמונות של אוכל שעשיתי או שאני מתקשרת לעודד אותו בעבודה. הוא מתווך דירות ויש לו משרד משלו. אז אני מצלצלת אליו עם עדכונים והוא מצלצל אלי כדי לשאול אם אני מרשה לו ללכת לחדר כושר. יש לו שעת עוצר בשמונה בערב ואסור לו להפר אותה, אז לפעמים הוא מבקש רשות להגיע יותר מאוחר. בזמן הזה אני עם מייקי. הוא בא איתי לפגישות עבודה, לעבודות, אנחנו יחד 24/7".

מי שמור לך כ"לא לענות"?

"מאות אנשים שמורים לי ככה, האמת היא שאני פשוט עושה להם בלוק אחרי פעם אחת שהם מתקשרים. יש פשוט מלא ילדים מעריצים שמתקשרים אלי באמע הלילה וצורחים בטלפון 'ליהיא! תדברי איתי!' לפעמים אני עונה וזורמת איתם, אבל רוב הזמן אין לי כוח לזה ואני עושה להם בלוק".

מאיפה יש להם בכלל את המספר שלך?

"השתתפתי בתכנית "אמבוש" עם עפר שכטר, וסימסתי לו טקסט שהוא הראה במהלך התכנית למצלמה. ילדים עשו ״פאוז״ וככה יש להם את המספר שלי ואני סובלת מים של טלפונים".

שלוש אפליקציות מועדפות

"mako, זו האמת. עכשיו במלחמה אני נכנסת אליה במהלך כל היום כדי להתעדכן בחדשות. בימים רגילים אני נכנסת לשם בשביל הרכילות. אני קוראת את כל הכתבות של יפעת הללי, אבל האמת? בימים האלה של המלחמה אני אפילו לא נכנסת למדור הזה. לפני שהתפרסמתי בחיים לא קראתי מדורי רכילות – לא הכרתי אף אחד, אבל מאז שאני מפורסמת אני קוראת הכל ותמיד נחמד לי לראות אייטם עלי. לרוב אני יודעת לפני שהוא עולה כי מבקשים ממני תגובה אבל לא משנה אם זה טוב או רע – אני אוהבת כשכותבים עלי.

"חוץ מזה אני משתמשת באפליקציה של חלי ממן, אפליקצית דיאטה שמזכירה לך לאכול כל שלוש שעות ולשתות, אפליקציה לתזונה בריאה. אני עושה עכשיו את הדיאטה של אולגה רז, שזו דיאטת לחם שבה כל שלוש שעות את אוכלת סנדוויץ׳ - ואני משתמשת באפליקציה של חלי כדי להזכיר לי לאכול את האוכל להרזיה של אולגה. התחלתי עם הדיאטה לפני שבועיים וכבר רזיתי חמישה ק״ג.

ליהיא גרינר
"הוא כזה חמוד כי קסקט זה של זקנים"

אני משתמשת גם המון באינסטגרם וגם באפליקציה שקוראים לה ״טרו קולור״, אפליקציה בזכותה אם מתקשר אלי מישהו שאני לא מכירה, היא מוצאת מי זה לפי המספר ולפעמים אפילו נותנת לך תמונה שלו, אם זה זמין ברשת. ככה לפעמים כשמתקשרים אלי ילדים אני יכולה לענות להם ״הלו רז, תפסיק להתקשר אלי״.

יש אפליקציה שיש לכולם ולך אין?

"סיקרט. לא שמעתי על האפליקציה הזו עד הרגע שדיברתי איתך, וזה נשמע לי  מפגר לגמרי. אני אמורה לראות סודות של אנשים? אנשים יכולים סתם להמציא דברים בשביל לעשות שטויות, זה פחות מעניין".

השילוש הקדוש: אינסטגרם, טוויטר, פייסבוק

"יש לי את שלושתן אבל אני הכי חזקה באינסטגרם וכל מה שאני מעלה שם עולה גם בפייסבוק ובטוויטר, שאותם אני לא מתפעלת בנפרד בדרך כלל. אני מאוד אוהבת לצלם ומשתמשת באפליקציה ״קמרה 360״ שיש בה המון אפקטים לתמונות. זה הגיע למצב שאין לי יותר זיכרון בטלפון ושאם אני רוצה לצלם תמונה בנייד אני צריכה למחוק קודם עשרים תמונות שכבר יש לי.  

חשוב לי לתפעל את החשבון בעצמי. אני מעלה שם את מה שאני עושה, תמונות של מה שקניתי או קיבלתי, דברים חדשים לילד – כל מה שעובר עלי. אני מנסה להיות עקבית ולהפוך את זה למעניין כמה שיותר והלוואי והיה לי יותר כוח לעשות את זה".

שומר מסך

"כשהנייד סגור רואים תמונה של מייקי ושלי, סלפי שעשינו בבית והוא מחייך בו. כשהנייד פתוח, זו תמונה של יוסי ושלי במסעדה, בה חגגנו את הטו יירס אנברסירי שלנו, שהיה ממש עכשיו".

מה התמונה האחרונה שצילמת?

"תמונה של מייקי חובש כובע קסקט שקניתי לו. שמתי את זה עליו והוא כזה חמוד כי זה קסקט כזה של זקנים, של פעם".

איבדת פעם את הטלפון?

"איבדתי אותו המון פעמים בגלל זה אני לא קונה יותר את המכשיר בנפרד אלא דרך החברה הסלולארית כדי שיהיה לי ביטוח. לפני שלוש שנים השארתי את הבלקברי באוטובוס ואני לא אשכח את זה בחיים כי זה היה לפני שנכנסתי לאח הגדול וקיבלתי טלפון חלופי של מוטורולה, שאמא של לקחה כשהיא הגיעה לארץ ולדעתי היתה צריכה לשים בו טוקמן. פעם השארתי אותו בחנות ובפעם האחרונה הוא נפל לי ברחוב בפתח תקווה, בזמן צילומים. היתה לי אפליקציה כזו שמצלמת את הפנים של הגנב וקיבלתי את התמונה שלו וגם נכנסתי לראות איפה הוא ב״- Find my iPhone אבל כלום לא עזר. מאז אני שומרת עליו מאוד, משלמת מחיר מלא כדי שיהיה לי ביטוח.

יש לו קייס?

"כן כי אני עיין מפילה אותו לא מעט. זה קייס של ״Speck״ שקניתי בחנות ״גאדג׳טים״ באבן גבירול, בצבע כחול וורוד מסטיק".

איזה מכשיר יש לך?

"איפון 5s, זה לא שחשוב לי להיות הכי מעודכנת אלא זה פשוט קורה. כשיצא האיפון 5 לקח לי זמן להחליף, אבל כשראיתי שהאייפון 4 מעצבן אותי עברתי לחמש, אחרת הייתי נשארת. בעצם, אולי כן קצת חשוב לי להיות מעודכנת. כשאני רואה שכולם סביבי מעודכנים ואני לא זה מבאס".

את מתעוררת עם הנייד?

"רק עם הנייד. אין לי צלצול מיוחד, זה אחד הבייסיקים, הייתי מאלה שלוקח להן שעה להתעורר אבל מאז שאני אמא המצב שונה כי אני כמה גם ככה כל כמה שעות. אז בבוקר השעון מצלצל, אני בודקת אם היו לי הודעות שפספסתי בנייד ואז עושה שני סנוזים. יוסי קם לפני והוא עם מייקי איזה שעה, עד שאני ממש קמה. כשהשעון מצלצל שוב אני קמה מהמיטה, משאירה את הנייד בחדר השינה ומכינה לי דייסת קוואקר, אפילו לפני שאני מצחצחת שיניים".

ליהיא גרינר
יוסי וליהיא "חגגנו אנברסירי"

מה הסמס האחרון שקיבלת?

"מ'זאוס ספורט קלאב': ״אני מקווה שנראה אותך מחר״. הם וידאו שאני מגיעה בחמישי לאירוע שלהם: הם עושים יום כיף לתושבי הדרום וכולם באים עם הילדים לבריכה. כבר היו שם מאיה בוסקילה ו'מה קשור' ומחר אני אבוא להצטלם ולעודד".

מי האחרון שצלצל אליך?

"יוסי. הוא צלצל לשאול אותי אם סגרתי את היומולדת שלו למחר. כן, יש לו יומולדת מחר ואנחנו חוגגים ב- Vivi Trina עם כל החברים שלו. אני הזמנתי את המקום וסגרתי מה יהיו הפינוקים וכאלה".

איך תסיימי שיחה בדרך כלל?

"יאללה ביי. גם בלוס אנג׳לס הייתי אומרת את זה, אפילו לאמריקנים ולחברים השחורים שלי, וכולם היו אומרים את זה חזרה! זה היה הדבר, אפילו בבית ספר כשהיינו הולכים לכיתות כולם היו אומרים לי, Yalla Bye Lihi!"

 

>> חיטטנו גם בסמארטפון של ניקול ראידמן: "מקללים אותי בגלל הדעות הפוליטיות שלי"

>> חיטטנו בעוד סמארטפונים של סלבס

>> לכל כתבות המגזין