אין תמונה
השותפה לפשע

מי בפייבוריטס?

"בעלי, המשרד והבת שלי. למישל (4) יש אייפון משלה כבר שנה, ובחצי השנה האחרונה פתחתי לה את הקו אז היא מתקשרת אלי מתי שהיא רוצה. היא לוקחת אותו לגן אבל היא יודעת שצריך לשים אותו בקופסא של הגננת כי אסור אייפון בשיעורים. היא יודעת לשים אותו על שקט ולהוריד אפליקציות כמו הלו קיטי. היא מצלצלת אלי הרבה ומלמדת אותי להוריד אפליקציות. 

"היא אומרת לבעלי שהוא מיושן כי אין לו אייפון, אבל הוא אומר שטלפון זה לצלצל ולענות וזהו. אז ליום ההולדת שלו קנינו לו אייפון, מתנה ממישל, כדי שהיא תוכל לעשות איתו שיחות וידיאו. אז אבא מסתובב עם אייפון רק בשביל שיחות ממישל".

מי שמור לך תחת "לא לענות"?

"יש לי איזה אלף מספרי טלפון עם הכותרת הזו, ואני מחלקת אותם לקטגוריות: ״לא לענות משוגע״, ״לא לענות מטרידן״, ״לא לענות חולה נפש״, ״לא לענות מחבלים״.

מחבלים?

"כן, יש כל מיני אנשים שמתקשרים ומדברים אלי בערבית, מקללים אותי בגלל הדעות הפוליטיות שלי ומאחלים לי מוות מהיר, בואי נקרא לזה ככה. אנשים שמצלצלים ופורקים את הרגשות שלהם, את העצבים שלהם עלי. פעם, פעמיים זה בסדר, אבל את לא תלכי כל עשר דקות למשטרה, אז אני חוסמת".

מאיימים על החיי שלך? זה נשמע נורא.

"אני לא מפחדת. גם אני מאחלת לכל מיני אנשים לעבור מהעולם הזה מהר יותר, לפעילי חמאס למשל. אני לא יכולה להחליף מספר טלפון כל שני וחמישי, גם ככה אני מחליפה לא מעט, עושה פולואו מי, חוסמת מספרים ויש לי גם אנשים שעוקבים אחרי השיחות הנכנסות ומטפלים בזה. איך? אני לא אגלה לך את כל הפרטים ומה עושים אבל בואי נגיד שלא כדאי להתקשר אלי הרבה פעמים ולנתק, בטח לא בשעות הלילה כי בסוף אני אדע מי זה".

מהן שלוש האפליקציות שאת הכי משתמשת בהן?

"וואטסאפ, אינסטגרם ופייסבוק. ווטסאפ זה בעיקר לעבודה, לשליחת תמונות של בגדים, של מוצרים. עכשיו שאני בהריון אני לא לכולה לטוס - אז אני מקבלת תמונות של דברים שאני אמורה לקבל מחו״ל, וואטסאפ היא אפליקציה חיונית בחיים שלי. אין לי שם קבוצות – אם מצרפים אותי אני חוסמת, זה לא בשבילי. אני עם חברות מעדיפה לדבר פנים אל פנים".

"בטוויטר אני הכי פחות משתמשת. בפייסוק יש לי עמוד משלי אבל אני כמעט לא משתמשת בו ויש לי גם עמוד רשמי, בו יש לי קרוב ל-150 אלף לייקים. באינסטגרם יש לי כמעט 100 אלף עוקבים ואני מתפעלת הכל לבד. אני לא מספיקה לקרוא את כל מה שכותבים לי כי אין לי זמן לקרוא עשרת אלפים תגובות, אז אני עונה למי שאני יכולה ועושה בלוק לנאצות שכותבים לי בערבית.

אני לא עובדת בלהעלות את זה, אני מעלה תמונה כשיוצא, אם זה משהו שמעניין אותי ויעניין עוד אנשים אבל אני לא אביים תמונה לאינסטגרם. אני לא ריהאנה שהולכת לים המלח בשביל תמונה באינסטגרם.

שומר מסך

"תמונה של הבת שלי, שלי ובעלי, צולמה בבית שלי. אין בה משהו מיוחד, אני מחליפה הרבה את התמונה שבשומר מסך וזו התמונה שיש כרגע".

התמונה האחרונה שצילמת?

"את הצוות שלי אורז עכשיו, ברגעים אלה ממש, אלף משלוחים לחיילי צה"ל שמחר יגיעו לעזה. אם אני כבר מצלמת אני בדרך כלל מעלה לאינסטגרם. אוי, בדיוק יש מטח של רקטות ליבנה, נס ציונה, ראשל"צ והסביבה. אני יודעת כי בתחילת הבלאגן הורדתי את אפליקציית ״צבע אדום״ אז אני כל הזמן מעודכנת על כל מה שקורה בכל הארץ. הורדתי אותה כי יש לי משפחה, חברים, עובדים, בכל מקום והאמת היא שבגלל זה אני לא ישנה כבר שבועיים. ועכשיו יש מטח על אזור המרכז. שמעת בום? אני שמעתי בום ואני בהרצליה".

אני חייבת לשאול: מאיפה יש לך את התמונה שלך כחיילת והתמונה של הטנק הורוד?

"התמונה בה הדבקתי את הפנים שלי על חייל זה אפליקציה שאת פשוט יכולה לעשות בה כל מיני עיבודי תמונה, לא זוכרת איך קוראים לה. את הטנק הורוד עשה הגרפיקאי המוכשר שלי, שי הורובי שיודע לעשות דברים הרבה יותר מורכבים מטנק ורוד, אבל כשיש לי רעיון דבילי או קריאטיבי הוא עוזר. זה כדי להעלות את המורל עם קצת הומור".

איבדת פעם את הטלפון?

"פעם אחת, אבל יש לי שני טלפונים שמגבים את עצמם ויש בהם את אותם הזכרונות אז זה לא נורא. אני מאז ומעולם עם איפון, מהרגע שהוא יצא לעולם. עכשיו יש לי אייפון שעשו במיוחד בשבילי, עם השם שלי וציפוי זהב. זה לא כיסוי – זה האיפון עצמו שפיליפ קירקורוב נתן לי מתנה עם הלוגו שלי. עכשיו האזעקות ביבנה. אי אפשר עם זה כבר!אני תמיד עם המכשיר הכי חדיש, גם הראשונה שמקבלת את הדגמים הראושנים עוד לפני שהם משווקים באפל כי לפני ההשקה אפל שולחת אותם לידוענים, אז פיליפ קירקורוב דואג לשלוח אותם אלי".

רינגטון

"יש לי צלצול לכל אחד, כשהכללי שלי הוא סימפוניה של מוצארט, לא זוכרת כרגע איזה מספר. אני הכי אוהבת את הצלצול שיש כשמישל מצלצלת אלי: הקלטתי אותה אומרת 'אמא, תעני! זו אני!'".

אין תמונה
מנסה לעורר את המורל

כשעון המעורר

"אני לא מתעוררת עם הטלפון אלא באופן טבעי. העיניים נפקחות לי נטורל בשש בבוקר. זה ככה מאז שאני אמא. אני מתקלחת ומצחצחת שיניים, יורדת למטבח ועושה קפה. זה הזמן בו אני רואה מה קורה – בעיקר בוואטסאפ ובמיילים. ב-6:30 הבת שלי מגיעה אלי לחדר ואומרת 'בוקר טוב אמא, בוקר טוב אבא' ואז אני לוקחת אותה למטה ומארגנת אותה.יש לה מטפלת ונהג צמוד  כי לא יוצא לי לקחת אותה לגן הרבה. אני יוצאת מהבית לפניה, ומצלצלים ומחפשים אותי בטירוף.

הסמס האחרון שקיבלת?

"אני מקבלת המון. האחרון היה מסמך להעברת כספים ששלח לי המשרד ואישרתי להם. גם הטלפון האחרון שקיבלתי הוא מהמשרד. הם בטירוף של אריזות של החבילות לחיילים. זה חבילות ביותר מ-200 אלף שקל אבל מבחינתי לא משנה הכסף, העיקר שיגיעו ליעד הנכון".

אין תמונה
אייפון עם ציפוי זהב

>> חיטטנו בעוד סמארטפונים של סלבס

>> לכל כתבות המגזין