אין תמונה
לבסוף ההיגיון ניצח וקראו לה אמיליה

 

כשסטיבן מקלוכלן, אב-לעתיד מהעיר קלואונה שבדרום-מערב קנדה, החליט להיעזר באינטרנט לבחירת שם לבתו, הוא ידע שיקבל מן הסתם כמה הצעות מוזרות, בלשון המעטה. אך הוא לא ציפה שהשם שיזכה למירב הקולות יהיה דווקא שמה של מפלצת.

בינואר האחרון פתח מקלוכלן אתר בשם NameMyDaughter ("תנו שם לבת שלי"), בו ביקש מהאינטרנט לסייע לו ולאשתו, אלישה, לבחור שם לבתם, שעתידה היתה להיוולד בתחילת החודש. הוא כתב כי החליט לאפשר לאינטרנט לתת שם לבתו, אך הוסיף כי "אני מכיר אתכם טוב מכדי לסמוך עליכם", וכי לכן הוא ואלישה שומרים לעצמם את זכות ההחלטה הסופית.

עוד ב-NEXTER:

על הסף נפסלו שמות שנשמעים כמו כינויי צ'ט, כמו למשל הלחמים של מילים ומספרים. גם שמות של תנוחות ומחלות מין צונזרו עד מהרה על ידי האב לעתיד, שביקש לשמור על רמה מינימלים של הגינות. שמות שלא צונזרו כללו דמויות רבות מסיפורים, משחקים וסרטים בעלי קהל אוהדים גיקים ובאופן מפתיע שמות רבים שנשמעו דווקא סבירים, כמו מאי, רוז, שרלוט, אוליביה ואפילו אפריל.

אין תמונה
"אני מכיר אתכם טוב מכדי לסמוך עליכם"

 

לבסוף, עם למעלה מ-150 אלף הצבעות, בחר האינטרנט לתינוקת את השם קת'ולו. למי שלא מכיר, קת'ולו הוא יצור בעל גוף אדם, כנפי דרקון וראש תמנון שהומצא על ידי הסופר הווארד פיליפס לאבקראפט לפני קרוב ל-100 שנה. 

עוד סיפורים, תמונות וסרטונים בפייסבוק של NEXTER

אך למרות רצון ההמונים, ההורים כנראה החליטו לשמוע לקול ההיגיון ולרחם על בתם (ומה שבני כיתתה היו עושים לה בבית הספר), וקראו לה אמיליה. באתר הם כתבו כי הילדה נולדה ב-7 באפריל, חמישה ימים לאחר מועד הלידה הצפוי, וכי עתה נחים האם, האב והתינוקת בביתם. בדיון שליווה את ההצבעה ברשת החברתית רדיט ציין מקלוכלן כי הופתע מרמת הריאליזם הכללית ברוב השמות שהוצעו, אם כי עיון ברשימת התגובות העלה כי מספר משתתפים זעמו על כך שלא ניתנה להם הזכות לבחור כל שם שירצו.

המפלצת קת'ולו
דומה? המפלצת קת'ולו