מבדיחה לטרגדיה: מוריה ותורי, בת 14, נפצעה במהלך אתגר חדש שהגיע לרשת החברתית טיק-טוק. במסגרת האתגר נערים ונערות צריכים לביים את עצמם נופלים משולחן לצלילי שיר ברקע. ישובה על כיסא שהניחה על המיטה בלי יכולת לבלום את נפילתה, צנחה מוריה אל הרצפה - וספגה נפילה ופגיעה קשה.

"רציתי לביים נפילה ולא באמת חשבתי שזה יגיע למצב הזה. זה טרנד כזה שכולם עושים", סיפרה מוריה בריאיון לחדשות הבוקר עם ניב רסקין.  "אני לא הייתי בשעת המעשה. היא הייתה בחדר, אני הייתי בסלון, פתאום היא באה אליי כשהיא מחזיקה את היד ובוכה שכואב לה", הוסיפה ליאת, אמה של מוריה.

פעם בכמה זמן צץ אתגר שמצליח לכבוש את הרשת ולעורר את בני נוער ברחבי העולם ברשתות החברתיות השונות. בין הזכורים ביותר היו "אתגר הקינמון" ו"אתגר המומו" שהצליחו להסעיר את הרשת. "היו סיפורים על אנשים שנדרסו ומתו", אמרה כוכבת הרשת גל גברעם. "אני חושבת שכל הקטע של הטרנדים זה חמוד ומגניב, אבל צריך כללי זהירות בסיסיים".

טיק טוק היא אפליקציה סינית שהפכה לרשת החברתית הצומחת בעולם ונהנית מזמן שימוש גבוה בהרבה משל המתחרות, כוכבי הרשת הגדולים כבר שם, וגם הסלבס המקומיים. האפליקציה מאפשרת בין היתר להוסיף מוזיקת רקע לסרטונים וליצור ריקודים מגניבים.