אפליקציה חדשה לאייפון בשם Sticker Maker  תייצר בשבילכם סטיקרים לוואטסאפ. למי שלא מכיר, סטיקרים הם מדבקות שאפשר לשלוח לחברים באפליקציה. מה ההבדל בין זה לבין תמונה? הרקע בסטיקר הוא שקוף, והגודל שלו קטן יותר מתמונה שנשלחת בגודל מלא.

בשביל להוסיף מדבקות לאייפון שלכם – נכנסים ל-Sticker Maker (אחרי שהורדתם אותה כמובן), לוחצים על "Create a new stickerpack", מקלידים שם לחבילה ומקליקים עליו. לאחר מכן, בחרו תמונה ופשוט הקיפו את הדמות שממנה את רוצים ליצור סטיקר (עדיף עם כמה שפחות רקע, כי במקרה הנוכחי הוא לא הופך לשקוף).

ככה זה נראה בוואטסאפ:

 

אחרי שסיימתם להוסיף שלושה סטיקרים ולוגו (לא תצליחו להתקדם אם אין לכם  מינימום שלוש מדבקות ולוגו לחבילה), לחצו על "Add sticker pack to WhatsApp", תקבלו איזו פרסומת מרגיזה (לחצו X כדי לסגור אותה) - ואז האפליקציה תזרוק אתכם ישירות לווטסאפ – שם תראו את המדבקות החדשות שעיצבתם.


ורגע, איך שולחים בכלל סטיקר בוואטסאפ? בוחרים באייקון של המדבקה בתחתית מסך הוואטסאפ ליד השורה שבה מקלידים את ההודעה, ושם תמצאו בשורה העליונה את הסטיקרים השונים שעיצבתם, לפי החבילות.

אם אתם משתמשי אנדרואיד ועדיין לא יצא לכם להכין סטיקר משלכם, לאחרונה פרסמנו כאן מדריך מיוחד למשתמשי אנדרואיד המסביר איך להכין סטיקר באמצעות האפליקציה הישראלית Custom stickers for WhatsApp‏.