שידוך משפחתי. הולנד והמאהבת (צילום: רויטרס)
שידוך משפחתי. הולנד והמאהבת | צילום: רויטרס

הרומן של נשיא צרפת פרנסואה הולנד מוסיף להסתבך: לאחר שדווח כי הנשיא השתמש בדירה של המאפיה לצורך מפגשיו עם השחקנית ז'ולי גאייה, כעת מתברר כי הגורם המקשר בין הנשיא לפילגש הוא לא אחר מאשר בנו של הנשיא, תומא הולנד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כלי תקשורת בצרפת מדווחים ביממה האחרונה כי הבן הפגיש בין השניים לאור היחסים הרעועים בין אביו לבין בת זוגו, העיתונאית ואלרי טריירווילר, שאושפזה בעקבות הדיווחים על הרומן. אשתו של תומא, הזמרת ג'ויס ג'ונתן, הכירה את גאייה ואף הופיעה איתה בעבר.

על פי הדיווחים, ג'ונתן ותומא הולנד אחראים לתמיכה הפומבית שהעניקה ז'ולי להולנד לפני הבחירות לנשיאות, ולאחר מכן נוצר קשר רומנטי בין השניים, מאחורי גבה של טריירווילר, לאחר שהם נפגשו לדון באהבתם המשותפת - קולנוע. 

"אנחנו עוברים תקופה קשה"

שלשום כינס הולנד מסיבת עיתונאים שבה התחמק מלהתייחס באופן ישיר לשאלת הרומן עם המאהבת שלו, השחקנית ז'ולי גאייה. "מדובר בעניינים פרטיים שצריכים להישאר במישור הפרטי", אמר.

"כל אדם, בחייו הפרטיים, עובר תקופות קשות", המשיך נשיא צרפת. "זה המצב כרגע. אנו עוברים תקופה קשה. חייבים לכבד את הפרטיות של כל אדם. ככה זה בצרפת". בדבריו, התייחס הולנד לפרסום בצהובון "קלוזר", ואמר כי הוא אינו מתכוון להגיש תביעה.

בסוף השבוע דווח כי פרנסואה הולנד איים לתבוע את המגזין "קלוסר", שפרסם כי הנשיא כבר אינו בזוגיות עם טריירווילר והחל לקיים רומן עם השחקנית, בת 41, נשואה לתסריטאי מארגנטינה ואם לשני ילדים. עקב כך, החליט המגזין להסיר את הידיעה מאתר האינטרנט שלו.