הסערה סביב הדיווח על הרומן של נשיא צרפת נמשכת: העיתון "לה פריזיאן" מדווח הערב (א') כי בת זוגו של הולנד, העיתונאית ואלרי טריירווילר, אושפזה בבית חולים בפריז לאחר שנודע לה דבר הרומן לכאורה שניהל בן זוגה הנשיא עם שחקנית צרפתייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח, בת זוגו של הולנד הובהלה לבית החולים ביום חמישי האחרון, לאחר שראתה את הפרסום במגזין הצרפתי "קלוסר" - והזדעזעה. עוד דווח כי רופאיה של טריירווילר המליצו לה להרבות במנוחה והודיעו כי היא תשוחרר לביתה בתוך מספר ימים.

שוחררה מבית החולים. ואלרי טריירוילר (צילום: רויטרס)
צילום: רויטרס

הדובר של טריירווילר אישר כי אושפזה בבית החולים עקב תשישות. "היא נמצאת בבית החולים מאז יום שישי והיא תעזוב מחר", אמר. כשנשאל בנוגע לעתיד יחסיה עם הולנד, ציין: "היא זקוקה למנוחה ולאחר מכן תחליט מה לעשות".

הולנד איים לתבוע את המגזין

בסוף השבוע דווח כי פרנסואה הולנד איים לתבוע את המגזין "קלוסר", שפרסם כי הנשיא כבר אינו בזוגיות עם טריירווילר והחל לקיים רומן עם השחקנית הצרפתייה ג'ולי גאייה. עקב כך החליט המגזין להסיר את הידיעה מאתר האינטרנט שלו.

הרומן סיים את הקשר? הולנד ובת זוגו
סוף היחסים? הולנד וטריירווילר | צילום:

מקור בלשכתו של הולנד לא הכחיש את הדיווח על הרומן אך הוסיף כי הנשיא שוקל לנקוט בצעדים משפטיים נגד המגזין, עקב הפרת פרטיותו. בעיתון המודפס התפרסמו שבעה עמודים ובהם תמונות של הולנד וגאייה שמוכיחות לכאורה כי הם מנהלים רומן. גאייה בת ה-41 נשואה משנת 2003 לתסריטאי מארגנטינה והיא אם לשני ילדים.