הצטרפו לטלגרם של החדשות (צילום: חדשות)
הפרלמנט של החדשות | צילום: חדשות

בדרך לקלפי עוברים בטלגרם של החדשות: הכנסת אישרה את הפיזור של עצמה, בני גנץ הכריז על מפלגה חדשה ובימין נרשם מפץ עם ההתפצלות של בנט ושקד מהבית היהודי. מערכת הבחירות הולכת ומתחממת ואתם לא רוצים לפספס דבר. מעוניינים להיות הכי קרובים לצלחת בלי מתווכים? הצטרפו עכשיו לקבוצת הטלגרם שלנו - "הפרלמנט של החדשות".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בקבוצה החדשה שנפתחה וזמינה באפליקציית טלגרם חברים כתבי חברת החדשות, פרשנים ואישי ציבור - וגם פוליטיקאים. כל אחד מהמשתתפים קיבל יד חופשית על המקלדת (בגבולות הטעם הטוב והחוק, כמובן) לכתוב ולשתף בכל נושא שבעולם, להעלות תמונות, סרטונים והגיגים. הרכב הקבוצה ישתנה כל הזמן.

בין חברי הקבוצה תוכלו למצוא את חברי הכנסת מיקי זוהר, איתן כבל, אחמד טיבי, קארין אלהרר, עודד פורר, אלעזר שטרן, פנינה תמנו-שטה ועיסאווי פריג'. כתבי חברת החדשות ופרשניה: דפנה ליאל, דנה ויס, עמית סגל, יאיר שרקי, ירון אברהם, עמליה דואק, סיון רהב מאיר, עופר חדד וציון נאנוס. עוד בקבוצה: קובי אריאלי, אלדד יניב, יריב אופנהיימר, רן ברץ ואחרים.

אתם הגולשים מוזמנים להיות חלק מהקבוצה הזאת. כל אחד יכול להוריד את האפליקציה, להצטרף לקבוצת "הפרלמנט של החדשות" ולהיות צופים בשורה הראשונה בדיון הציבורי.

איך מצטרפים אם אין לכם טלגרם?
1. הורידו והתקינו את האפליקציה Telegram בחנות האפליקציות בטלפון החכם שלכם
2. בשורת החיפוש באפליקציית Telegram הקלידו "הפרלמנט של החדשות"
3.  לחצו בתחתית המסך שנפתח על "JOIN"

איך מצטרפים אם יש לכם טלגרם?
1. לחצו על הקישור הזה
2. לחצו בתחתית המסך שנפתח על "JOIN"

זהו, אתם בפנים. עונת בחירות מסקרנת וגדושה לכם וגם לנו.

מוותרים על זכות ההצבעה (צילום: רויטרס, חדשות)
בדרך לקלפי | צילום: רויטרס, חדשות