בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש כתה אישום נגד האם שהשליכה את שני ילדיה מחלון דירה בקומה הרביעית לפני כחודש. האם הנאשמת בניסיון לרצוח את ילדיה, בהתעללות ובהזנחה אמרה להם על פי כתב האישום לפני האירוע: "אתם הולכים לגן עדן".

בכתב האישום שהוגש על ידי פרקליטות מחוז תל אביב, מתואר מסע השתכרות של הנאשמת, שהחל כשבוע לפני האירוע. על פי כתב האישום האם החלה בשתיית וודקה עם חברתה, והיתה תחת השפעת אלכוהול לאורך ימים.

בנוסף נטען כי באחד מהימים שקדמו לאירוע, הוצפה לחלוטין הדירה בה שהו בתל-אביב, לאחר שברז המים נותר פתוח ואף אחד מהנוכחים הבוגרים לא שם לב. על פי כתב אישום, בימים אלו הוזנחו בתה ובנה בגילאי שש וארבע על ידי אימם שהיתה שיכורה, וכך היא העמידה את בריאותם בסכנה.

הילדים הועברו למרכז שיקום

בתאריך ה-28 בספטמבר העירה האם את ילדיה ב-3:00 לפנות בוקר, ולקחה אותם לדירה בדרום תל-אביב, שם הרבתה לשהות. בסביבות השעה 5:30 אמרה לשני הילדים כי הם "הולכים לגן-עדן", זרקה אותם מהחלון וקפצה אחריהם.

הילדים פונו במצב קשה ובינוני לבית החולים, שם נותחו ועברו מספר הליכים רפואיים. לאחר יותר משבועיים שוחררו מאשפוז והועברו למרכז שיקום. במקביל להגשת כתב האישום הוגשה בקשה למעצר עד תום ההליכים של הנאשמת.

עורך דינה של האם אורי קינן מהסניגוריה הציבורית, אמר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט "זה עתה קיבלנו את כתב האישום לידינו. אנו נבחן אותו ונגיב בהמשך".

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

פרשת "האם המשליכה" - סיקור מיוחד:

חשד: השלכת הילדים - נקמה באב שעזב

נציגי הרווחה: "הבית היה נורמטיבי"

הילד שנזרק מהחלון מורדם ומונשם

שכנים: הילדים נפלו וזעקו "אמא"

ת"א: אם זרקה ילדיה מהחלון וניסתה להתאבד