במרכז הרפואי איכילוב מטפלים מאז שעות הבוקר בשני הילדים שהושלכו מחלון ביתם שבקומה הרביעית על ידי אמם, שלאחר מכן קפצה אף היא בניסיון לשים קץ לחייה.

האם עדיין מאושפזת במצב קשה, וכך גם בנה. מצבה של בתה מוגדר בינוני. ד"ר שטיינברג, אורתופד מומחה מבית החולים איכילוב אמר בתדרוך העיתונאים: "הצוות האורתופדי טיפל באם לאחר שנפלה מגובה רב עם שברים בבית החזה, באגן ובגפיים תחתונות. היא הועברה לחדר הניתוח שם בוצע קיבוע ראשוני. לאחר שיצאה מכלל סכנה הועברה לטיפול נמרץ במטרה שתמשיך בימים הקרובים ניתוחים נוספים". האם כרגע מונשמת ומורדמת.

ד"ר אפרים שדות שטיפל בילדים בבית החולים דנה סיפר: הילד הונשם והגיע מורדם. הילדה הגיעה כשהיא בהכרה מלאה ומדברת, עם פגיעות בבית החזה ובבטן, ועם שברים באגן וביד. היא כעת במצב יציב ולא נותחה".

לדברי ד"ר שדות, כעת נראה שלא נשקפת סכנה לחייהם. הילדה היא היחידה שבהכרה אך סיפרה כל פרטים על האירוע. הילדה לא שאלה על אחיה או אמה.

"שמעתי ילד נופל וצועק אמא"

סמוך לשעה 5:30 בבוקר השליכה אם את שני ילדיה מחלון ביתם שבקומה הרביעית, וקפצה אחריהם. לאחר הדיווח הגיעו כוחות משטרה גדולים לדירה, ברחוב מבוא ולקר.

שכנם של האם והילדים סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט: "שמעתי הבוקר ילד צועק אמא אמא ולא הבנתי מה קרה. הלכתי לחלון ושמעתי משהו נופל. לא הבנתי מה זה, עברתי לחדר השני להסתכל וראיתי על הדשא אישה ושני ילדים לא זזים".

סנ"צ יגאל סנקר, מפקד תחנת השכונות בת"א סיפר כי השוטרים הגיעו למקום לאחר שהתקבלו קריאות על כך שהאם וילדיה נמצאו מוטלים על הרצפה. סנ"צ פנקר סיפר כי האם סיפרה לשוטרים כי היא "רצתה להרוג את ילדיה ולמות".

שני הילדים, ילד בן 4 וילדה בת 5, פונו לבית החולים לילדים "דנה", כשהם סובלים בעיקר מפגיעות ראש וגפיים, שני הילדים מוגדרים כעת במצב בינוני. האם, שגם היא סובלת מפגיעות ראש ומפגיעות בגפיה, פונתה לבית החולים איכילוב כשהיא במצב קשה.

כוחות המשטרה הגדולים שהגיעו למקום מנסים עדיין לברר את נסיבות המקרה, כאשר למקום הגיעו גם גורמי חינוך ורווחה מעיריית ת"א. מחקירה ראשונית שמתבצעת על ידי השוטרים בזירת האירוע, עולה כי המשפחה עברה להתגורר ברחוב לפני שלושה חודשים, וכי מדובר במשפחה שקטה שלא משכה תשומת לב מיוחדת.

שוש, הגננת של בן ה-4, סיפרה הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי "הוא ילד שמח ותוסס, תמיד צוחק ומשחק עם חברים. את האמא בכלל לא ראיתי אף פעם". הגננת אמרה כי בכל פעם, אחותו בת ה-5 הייתה מביאה את אחיה הקטן והולכת לגן שלה, בצד השני של הרחוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק