הסגרתו של טל מור למשטרה כ-13 שעות אחרי התאונה הקטלנית שבה נהרג רוכב האופניים שניאור חשין הובילה את השוטרים לבדוק את מקומות הבילוי שבהם בילה לפני התאונה הקטלנית. החוקרים גבו עדויות מכמה מהעובדים במועדון שבו בילה החשוד טל מור, בשעות שלפני התאונה ובינהם גם ר' - עובדת בפאב שהיא גם ידידתו של מור - שהעידה על לילה רווי אלכוהול.

וודקה, ערק, קוקטייל אלכוהולי, בירה ובירה מהחבית - זו רשימת המשקאות שצרך לכאורה הצעיר מכפר ברוך לפני שעלה על ההגה. "באותו ערב טל הגיע מוקדם לבר, ואמר לי שהוא רוצה שנבלה ביחד. הוא חיכה עד שסיימתי לעבוד ובינתיים שתה", סיפרה ר' לחוקרי המשטרה. "כשסיימתי את המשמרת הוא המשיך איתי ל'סקס בר' ותוך כדי נסיעה עישנו ג'וינט. כשהגענו למועדון הוא הזמין עוד משקאות אלכוהולים וגם שם המשכנו לעשן".

בהמשך מתארת ר' התנהגות מוזרה של מור שגרמה לה להפסיק את הבילוי המשותף. "הוא רצה שאמשיך לבלות איתו את הלילה, אבל אני לא רציתי כי הוא התנהג מוזר והוא היה שיכור", סיפרה.

הבנו מהתקשורת שטל הסתבך

"בזמן שהוא הזמין לנו עוד צ'ייסרים ברחתי ממנו, חזרתי הביתה והלכתי לישון", העידה ר'. על התאונה הנוראית נודע לה רק לאחר מכן. "אחרי כמה שעות התקשרה אלי חברה משותפת ואמרה לי ' תסתכלי בטלוויזיה' את לא יודעת איך טל מור הסתבך'. אז גיליתי את כל הסיפור".

במקביל לחקירת המבלים שראו את מור בער התאונה, המשטרה החרימה את מצלמות האבטחה של שני הברים בהם נצפה הדורס, החשוד בהריגה, נהיגה תחת השפעת אלכוהול והפקרת פצוע. אמש הגיע מור לזירת התאונה וניסה לשחזר את האירוע. הצעיר זיהה את הכביש בו נסע בזמן התאונה, אך ציין כי הוא אינו מזהה את הנקודה בה, כביכול, פגע בשניאור חשין ונמלט מבלי להגיש סיוע.

תאונת הפגע וברח - סיקור מיוחד:

החשד נגד מור: הריגה והפקרה

חשד: אנשים נוספים היו עם מור בזמן התאונה

במשטרה חושדים: מור נהג בשכרות

דורס בנו של השופט חשין הסגיר עצמו למשטרה

"דריסת בנו של חשין - כמו רצח"