"אני לא מאמין שפגעתי באנשים אחרים", טוען טל מור בן ה-25, שהסגיר עצמו אמש בחשד שדרס אתמול למוות את שניאור חשין, בנו של שופט העליון לשעבר מישאל חשין. "האוטו סטה ונכנס במעקה בטיחות", הוא משחזר. לדבריו, רק לאחר שחזר לביתו וקרא על התאונה אינטרנט הוא החל לחשוד כי הוא מעורב במקרה. "הלב שלי התחיל לדפוק כי הנוף היה לי מוכר", מספר מור.

בשעת התאונה שאירעה סמוך למחלף קסם, מור היה בדרכו מבילוי לילי ונסע לביתו בכפר ברוך שבעמק יזרעאל. על פי החשד, סמוך למחלף קסם הוא סטה ממסלולו ופגע בחשין שרכב על אופניו סמוך למעקה הבטיחות. עברו 13 שעות מאז התאונה הקטלנית עד שמור החליט לפנות לתחנת המשטרה בחיפה בעצת עורכי דינו, ובמשטרה חושדים שמור נהג תחת השפעת אלכוהול, ולכן המתין זמן רב עד שהסגיר עצמו למשטרה.

לאחר שהסגיר עצמו גילו השוטרים כי לא מדובר במפגש הראשון של מור עם אנשי החוק. בעבר נפתחו נגדו תיקים בגין עבירות סמים קלים, האחרונה שבהן לפני כשבוע. בנוסף הוא נהג ללא רישיון ישראלי בתוקף, לאחר שנתקל בקשיים לחדש אותו בשל ריבוי עבירות תנועה. הוא מצדו ציין כי נהג עם רישיון אמריקני שהיה בתוקף.

לטענתו הוא ניגש לרכב אך לא מצא כתמי דם. רק אחר הצהריים הוא החליט להתייצב בתחנת המשטרה ולהעיד בפני החוקרים. כעת הוא בעיקר חושש מהמפגש עם בני משפחתו של שניאור בן ה-43, שהשאיר אחריו אישה ושלושה ילדים. "אני כל כך מצטער, כואב לי", הוא מייבב. "אני מפחד להסתכל להם בעיניים". הערב הוא יובא לבית משפט השלום בראשון לציון לדיון בהארכת מעצרו.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק