זרם המבקרים לדירתו של דודו טופז ז"ל לא פוסק. אמש הגיע לביתו של הבדרן ששם קץ לחייו יו"ר האגודה למען החייל, השר וחבר הכנסת לשעבר, גיבור מלחמת יום הכיפורים - תא"ל (במיל') אביגדור קהלני, שסיפר על פגישתו הראשונה עם טופז וניסה לספק הסבר למעשיו.

"הכרתי את דודו עוד בהיותו בלהקת הגדנ"ע", סיפר קהלני לחדשות 2 באינטרנט. "הייתי גדול ממנו בשנתיים ונוצרה בינינו חברות ארוכת שנים". לדבריו, בדידותו של טופז בתקופה האחרונה היא שגרמה לו לרצות לפגוע באנשי התקשורת המקורבים לו. "הוא נכנס לאין מוצא", הסביר קהלני. "כנראה שהוא לא באמת שלט על מה שקורה".

השר לשעבר ביקש להשתתף בצערה של המשפחה והדגיש כי צריך לזכור את ימיו הטובים והיפים יותר של "הראשון בבידור". "מותו הוא אבידה גדולה למדינת ישראל", סיכם בצער.

מאיה בוסקילה: הוא נתן לי הזדמנות ראשונה

מוקדם יותר הגיעה לחלוק כבוד לטופז הזמרת מאיה בוסקילה. "הוא נתן לי את ההזדמנות הראשונה שלי בטלוויזיה", סיפרה בוסקילה מחוץ לביתו של טופז ונזכרה בהופעה שלה: "זו הייתה הזדמנות מרגשת".

בוסקילה, כמו רבים מחבריו הטובים של "הראשון בבידור", לא גיבשה עדיין דעה נחרצת באשר למעשים בהם הואשם טופז. "זה מאוד מבלבל", היא אומרת, "זו מעורבות רגשית מאוד מורכבת - מצד אחד, הוא עשה טעות, אבל מצד שני - הוא עשה לי לפחות דברים מאוד טובים". בסופו של דבר החליטה הזמרת להגיע לשבעה כדי להביע את תנחומיה למשפחתו של מלך הרייטינג.

מאיה בוסקילה: הוא נתן לי הזדמנות

שלום אסייג ביקר בבית של טופז: "באתי לנחם"

אברי גלעד ושלמה ארצי הגיעו לנחם את משפחת טופז

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק