נמשך זרם המבקרים בשבעה על מות ה"ראשון בבידור": מאות אנשים כבר הגיעו לבית המשפחה בת"א כדי לנחם ולתמוך ברגעים הקשים, בהם גם רבים מעולם הבידור. היום הגיע לניחום אבלים גם הזמר שלמה ארצי, כך דווח באתר שהוקם לזכרו של טופז.

מאות מבקרים מגיעים מאז יום שישי האחרון לנחם את משפחתו של הבדרן דודו טופז ז"ל, ששם קץ לחייו בשבוע שעבר בתא המעצר, ובעיקר את שלושת בניו. רבים מהמבקרים לא הגיעו להלוויה והעדיפו להגיע לביתו של טופז. אתמול הגיע למקום אורח מפתיע במיוחד - מגיש הטלוויזיה אברי גלעד, אחד האנשים בהם תכנן טופז, לפי החשד, לפגוע.

אמנים נוספים שהגיעו לשבעה היו: מוטי גלעדי, ננסי ברנדס, ספי ריבלין, אריק סיני, יאיר ניצני, ליאור סושרד, אבי טולדנו, נאור ציון וציון ברוך.

אברי: "החיבוק הכי מדהים שקיבלתי הרבה זמן"

שלמה ארצי מוציא שיר חדש (צילום: חדשות 2)
בא לנחם. שלמה ארצי, ארכיון | צילום: חדשות 2

"הגעתי כדי לדבר עם הילדים שלו ולחבק אותם", אמר גלעד לעיתון "ידיעות אחרונות". "לבי איתם ואין בי שום כעס. היה לי חשוב להשתתף בכאבם".

"מהבוקר מתקשרים אליי מכל תחנת רדיו מקומית ורוצים שאני אדבר על זה", הוסיף גלעד בתכנית "המילה האחרונה" בגלי צה"ל, אותה הגיש בצהריים. "למה הלכתי? בשביל למחוק בן אדם אחד שאני מניח שהיושבים שם בדירה חושבים שיש להם איתו חשבון רב, למחוק בן אדם אחד מהחשבון הזה. כאילו, אחד פחות".

דודו טופז ז"ל (צילום: קשת)
מאות מנחמים. טופז ז"ל | צילום: קשת

גלעד סיפר על המפגש עם ילדיו של טופז. "באתי לבית וקצת השתוממתי מדירתו של מלך הרייטינג, כפי שהוא כונה בעבר, שהיא דירה צנועה. ואז בא אליי אחד הילדים, הגדול, וחיבק אותי חיבוק הכי חם, הכי קרוב, הכי מדהים שקיבלתי הרבה זמן".

"זה היה מאוד מאוד מרגש", סיפר גלעד. "מה שמסתבר שבמהלך השבעה פתאום צצים ועולים אנשים שלא עלו עד-כה וקיבלו מהמנוח מתנות של כסף, אבל בסכומים מטורפים".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז: טקס ההלוויה המלא

סנגורו: "אסרו עליו לפגוש את ילדיו"

ניתוח כתב היד של טופז: "תשו כוחותיו מהמלחמות הפנימיות שלו"

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור