ללוויה שלו היא לא הגיעה, ורק ביום ה-5 לשבעה החליטה מאיה בוסקילה לתת כבוד אחרון לדודו טופז ז"ל - האיש שהעניק גם לה, כמו רבים רבים אחרים, את ההזדמנות לפריצה הטלוויזיונית שלה.

"הוא נתן לי את ההזדמנות הראשונה שלי בטלוויזיה", סיפרה בוסקילה לחדשות 2 באינטרנט מחוץ לביתו של טופז ונזכרה בהופעה שלה: "זו הייתה הזדמנות מרגשת".

"הוא עשה טעות, אבל הוא עשה לי דברים טובים"

יעל בר זוהר ליד ביתו של דודו טופז (צילום: חדשות 2)
גם יעל בר זוהר הגיעה לשבעה | צילום: חדשות 2

בוסקילה, כמו רבים מחבריו הטובים של "הראשון בבידור", לא גיבשה עדיין דעה נחרצת באשר למעשים בהם הואשם טופז. "זה מאוד מבלבל", היא אומרת, "זו מעורבות רגשית מאוד מורכבת - מצד אחד, הוא עשה טעות, אבל מצד שני - הוא עשה לי לפחות דברים מאוד טובים". בסופו של דבר החליטה הזמרת להגיע לשבעה כדי להביע את תנחומיה למשפחתו של מלך הרייטינג.

במהלך היום נמשך זרם המבקרים בדירתו של טופז בצפון תל אביב. בין המנחמים הגיעו גם מעריצים רבים, שכנים ואף לא מעט אמנים שהכירו ועבדו עם טופז.

לאחר שאתמול הגיעו יגאל שילון, מני פאר, פנינה רוזנבלום וצחי נוי, גם היום הגיעו מספר אמנים מוכרים, ביניהם הסטנדאפיסט שלום אסייג שמככב בתכנית "צחוק מעבודה", שמופקת על-ידי הזכיינית רשת. כזכור, המשנה למנכ"ל החברה שירה מרגלית הותקפה על ידי שליחיו של דודו. מפיק תכניתו של אסייג, יואב גרוס, היה על פי החשד ב"רשימת המטרות" של טופז.

בין האמנים האחרים שבאו להביע את תנחומיהם למשפחת טופז היום היו גם יעל בר-זוהר, הבדרן טוביה צפיר, השחקן ארנון צדוק וגם הזמר יזהר כהן.

שלום אסייג ביקר בבית של טופז: "באתי לנחם"

אברי גלעד ושלמה ארצי הגיעו לנחם את משפחת טופז

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק